×
#Ľudia

Známa česká boubelka Halina Pawlowská výrazne SCHUDLA: Kilá išli dole, pozrite na ňu TERAZ!

11.9. 16:24 Úspešná česká spisovateľka a moderátorka tou premenou všetkých ohúrila!

Halina Pawlowská (68) je okrem svojho originálneho humoru známa aj kyprejšími tvarmi svoje postavy, ktoré však vie nosiť s gráciou a už akosi neodmysliteľne k nej patria. Bolo však obdobie, keď si jej známi o ňu robili obavy kvôli už naozaj veľkej nadváhe, pretože začínala mať z nej vyplývajúce značné zdravotné problémy.

Halina Pawlovská
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CSeqFWusdvX/

Ako si všimol týždenník Šarm, nedávno sa však Halina na sociálnej sieti pochválila svojou fotkou s dvomi novými kamarátmi. "Mám dvoch nových kamarátov, jeden je Naira a druhý Přemek. Miláčikovia chudí a pritom majú radi jedlo,“ napísala spisovateľka k ich spoločnej fotke  s kuchárom Přemkom Forejtom a jeho psíkom. Fanúšikom ani známym tváram neuniklo, že spisovateľka výrazne schudla!

"Ty vyzeráš skvostne,“ polichotila jej speváčka Leona Machálková (56). "Halina, vy ste polovičná, pristane vám to,“ pridala sa fanúšička. Niektoré komentáre však trochu zaváňali sklamaním. "Tá figúra je super! Chcete nás, obéznych, inšpirovať alebo rozladiť?“ napísala jedna z Halininých sledujúcich, ktorá zrejme tiež bojuje s nadváhou. Nuž, nech to je, ako chce, faktom je, že Halina po schudnutí vyzerá viac než dobre a omladla vari aj o 20 rokov! FOTO AKO DÔKAZ NÁJDETE V GALÉRII.