×
#Ľudia

Virgínia z Ruže pre nevestu pred 10 rokmi hviezdila v SUPERSTAR! Sledujte, ako vtedy VYZERALA

12.3. 8:39 Aj vám bola exoticky krásna Virgínia z romantickej šou Markízy tak nejak povedomá?

O priazeň ženícha Tomáša Tarra sa uchádza aj táto tmavovláska, ktorá v našom šoubiznise rozhodne nie je neznámym menom. Virgínia Buberníková síce v prvom kole nebojovala o Tomášovu pozornosť až tak aktívne ako iné dievčatá, no ten sa vyjadril, že by ju chcel bližšie spoznať, pretože je veľmi krásna. Príležitosť na rande teda dostala a následne aj ružu, ktorá znamenala postup medzi 15 žien, ktoré budú môcť podnikateľa naďalej spoznávať. Nový Čas pre ženy si posvietil na to, kto uhrančivá kráska vlastne je. Virgínia sa živí ako fitness trénerka a modelka, venuje sa jazde na koni a spevu.

Virgínia Buberníková skúšala šťastie už v dvoch šou - speváckej a v súťaži krásy. Tentoraz ide bojovať o lásku.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CRRH38_r2tu/

Pred desiatimi rokmi sa dokonca prebojovala do finálovej zostavy v šou Česko Slovenská SuperStar. Tmavovláska si v živých prenosoch zaspievala hity ako Láska od Marcela Palondera či Empire State of Mind od Alicie Keys. Osudným sa jej stalo štvrté kolo venované filmovým piesňam. "Tvoj problém je v tom, že niektoré veci zaspievaš úžasne a zrazu príde nejaká fráza a si mimo. Pelotón silných spevákov ti dnes zrejme ujde,“ vypočula si vtedy Virgínia od kata Paľa Haberu, ktorého slová sa naplnili a ona sa so šou rozlúčila.

"Z časti mi už chýbal môj život. Cítila som, že je tu už na mňa dosť veľa dobrých spevákov," citoval vtedy portál 24hod.sk jej vyjadrenie po vypadnutí, SuperStar sa v roku 2013 stala Sabina Křováková. Krásna Bratislavčanka Virgínia sa v roku 2021 pripomenula Slovákom opäť, keď vyskúšala šťastie v súťaži Miss Universe. Portál Nový čas pre ženy o nej píše ešte jednu pikošku - je vnučkou futbalovej legendy, keďže jej starým otcom nebol nikto iný ako futbalista Titus Buberník. AKO VYZERALA VIRGÍNIA PRED DESAŤROČÍM V SUPERSTAR? POZRITE SA V GALÉRII!

Video