×
#Ľudia

UNIKLI fotky Leonarda DiCapria a MLADEJ modelky: POZRITE na tých ZAĽÚBENCOV!

22.9. 16:33 Zahľadel sa do mladej mamičky.

Cez leto sa Leonardo DiCaprio rozišiel po štyroch rokoch s modelkou Camilou Morrone a už stihol vystriedať niekoľko románikov. Najprv si v Európe užíval na jachte s 22-ročnou Ukrajinkou Mariou Beregovou, ktorá sa venuje modelingu a napriek tomu, že je veľmi mladučká má už za sebou rozvod. Kráska bola presne jeho typ. Herec totiž nikdy nerandí so svojimi rovesníčkami a väčšinou sú to modelky s dokonalým telom. To sedelo a tak si všetci mysleli, že má za Camilu náhradu.

Leonardo Di Caprio sa rozišiel s Camilou Morrone.
Zdroj: Getty Images

Ukázalo sa však, že to bol len letný flirt, ktorý nevydržal. Leo sa totiž najnovšie zahľadel do modelky Gigi Hadid, ktorú všetci dobre poznáme. 27-ročná blondínka má dvojročnú dcérku Khai so spevákom Zaynom Malikom.

Leo ju prišiel podporiť na Fashion Week v New Yorku, kde kráska predvádzala. Potom si spolu vyrazili von a paparazzi ich nafotili v intímnej chvíľke. Herec jej šepkal niečo do ucha a hladil ju po ramene. Mal síce šiltovku, aby sa maskoval, no nepomohlo. „Posunuli sa na ďalší level, ale chcú ísť na to pomaly a postupne,” uviedol zdroj z ich okolia. Nuž, svoj vzťah už nezataja! SPOLOČNÚ FOTO SI POZRITE TU!

Video