×
#Ľudia

KOHO chce OKLAMAŤ? Madonna si RETUŠUJE fotky, no prezradilo ju VIDEO bez FILTROV!

24.9. 21:32 Vážne si myslí, že si to nikto nevšimne?

V auguste oslávila 64. narodeniny, no zrejme sa nedokáže zmieriť s tým, že má najlepšie roky už za sebou. Neustále si svoje fotky upravuje a bohužiaľ, je s tým na smiech celému svetu. Mnohé z jej záberov prešli extrémnou retušou a zo 64-ročnej speváčky tak bola odrazu sotva 20-ročná kočka. Navyše, neustále vyhľadáva mladých zajačikov. V apríli sa po štyroch rokoch rozišla s tanečníkom Ahlamalikom Williamsom (28) a teraz príležitostne randí s 23-ročným modelom, ktorý sa volá Andrew Darnell. Zverejnila s ním niekoľko poriadne divokých záberov a nechýbal ani na oslave narodenín jej dvojičiek.

Najnovšie speváčka pridala na Instagram fotky, ktoré nemajú obdobu. Absolútne sa na nich na seba nepodobá a zdesení fanúšikovia sa jej pýtajú, čo to sebou porobila.

Madonna zverejnila extrémne upravené fotky.
Zdroj: instagram/@madonna

Pravda však vždy vyjde najavo a tak je to aj v prípade Madonny. Pripomeňte si video, ktoré nedávno zverejnila a v ktorom je bez filtrov. Vďaka nemu sa ukázalo, ako vyzerá jej tvár v skutočnosti. Tisícky fanúšikov sa jej pýtajú na to, aké plastické operácie podstúpila a hlavne prečo! Veď to bola taká krásna žena. POZRITE SI PRAVÚ TVÁR MADONNY TU.

Video