×
#Ľudia

Veronika Ostrihoňová prezradila zaručený trik na CHUDNUTIE: Robte TOTO! Čo na to odborník?

23.9. 2022 18:16 Moderátorka a predovšetkým manželka a milujúca mama prezradila trik. Takto schudnete jedna radosť, píše Emma.sk.

Mnohými obdivovaná a uznávaná moderátorka je idolom pre takmer každú ženu. Má krásnu rodinu, šťastné manželstvo, vysnívanú prácu a do vienka dostala aj značné množstvo krásy. Nič však nebolo zadarmo, všetko si svojpomocne odmakala a teraz si vychutnáva zaslúžené ovocie.

Tak, ako sa stará o svoju rodinu, tak sa stará aj o seba a svoje vnútro. Neopomína však ani zovňajšok.
Priznala, že na návštevu fitiek a skupinových cvičení veľa času nemá, a tak využíva každú voľnú chvíľu na pohyb, ktorý jej robí radosť. Reč však nie je o Veronikinej milovanej jóge.

Aj Veronika Cifrová Ostrihoňová je podporovateľkou udržateľnej módy.
Zdroj: Instagram Nosene

"Neviem ako vy, ale chôdza je pre mňa jeden z najobľúbenejších pohybov vôbec. Môže sa diať to i ono, po prechádzke mi je (takmer) vždy lepšie. Buď s podcastami v uchu, alebo úplnom tichu ako po tomto dnešnom rannom amerikánskom “hajku” alebo teda starej dobrej slovenskej túre," hovorí Veronika otvorene.

Nie je to mýtus, kardiológ Ján Hugo podporuje myšlienku chudnutia vďaka chôdzi: "Ľudia majú často pocit, že musia chodiť príliš rýchlo, pretože chôdza je vlastne akýsi nedokonalý beh. Nie je to pravda. Chôdza je oveľa lepšia ako beh," tvrdí Ján.

"Kroky sú láska, a áno, máme pritom aj komické epizódy hysterického chodenia po byte pred polnocou. Je to pre mňa ten najjednoduchší, najzdravší a najprirodzenejší pohyb. Veľmi dlho inak už mám zásadu (ktorá vyplynula sama od seba), že keď telefonujem, chodím. Po izbe, po chodbe, po balkóne, pokojne len dokola. Za taký 40 minútový pracovno-poradový telefonátik mi športové hodinky pištia blahom," radí moderátorka. Skutočne hovorí pravdu, veď sa pozrite ako jej to pristane! FOTO VERONIKY NÁJDETE TU!

Video