×
#Ľudia

Slávna herečka doplatila na PLASTIKY: Pozrite, ako krásnu Bond girl zničili úpravy!

20.1. 11:34 Americkú herečku a bývalú modelku Denise Richards nafotili s viditeľne zväčšenými perami, ako opúšťa chirurgické centrum The Diamond Face Institute v Beverly Hills, píše DailyMail.

Herečka sa stala hviezdou na prelome milénia vďaka sérii filmov ako Hviezdna pechota, Nebezpečné hry a takisto vďaka bondovke Jeden svet nestačí z roku 1999. Dnes už 51-ročná herečka, ktorá je trojnásobnou mamou a bývalou manželkou herca Charlieho Sheena, všemožne bojuje so starnutím.

Herečka Denise Richards
Zdroj: Getty Images

Ostatné zväčšenie pier však zrejme nedopadlo podľa jej predstáv a Denise kvôli nepodarenému výsledku vyzerá, že sa nemôže ani usmiať, pretože kútiky úst jej smerujú nadol. Mama osemnásťročnej Sami Sheen sa minulý rok ňou inšpirovala a rozhodla rozbehnúť novú kariéru na platenej platforme OnlyFans. Podľa nedávneho príspevku to vyzerá tak, že stále zháňa pravidelných predplatiteľov.

Herečka Denise Richards s exmanželom Charliem Sheenom.
Zdroj: Getty Images

"Predplatné, limitovaná ponuka - skúšobná verzia na tri dni zadarmo! Ponuka sa končí 19. januára. Prvýkrát? Pridajte sa k zábave... zadarmo. Len na obmedzený čas," láka mužov na špeciálny obsah, v ktorom často dráždi pikantnými snímkami a videami. FOTO DENISE RICHARDS DNES NÁJDETE V GALÉRII TU!

Zdroj: Plus 7 Dní

Video