×
Foto: https://www.instagram.com/p/CdvpT1BO200/
#Ľudia

FOTO Slovenská MISS odhalila svoju orientáciu: Som na...

20.1. 8:33 Finalistka súťaže Miss Slovensko 2016 sa presťahovala za veľkú mláku a dnes sa nebojí otvorene hovoriť aj o intímnych témach.

Veronika Rajek je najsledovanejšia Slovenska na sociálnej sieti Instagram. Nie je sa čomu čudovať, predsa do vienka dostala poriadnu dávku krásy a charizmy. Aj vďaka tomu dokáže poriadne pomotať hlavu. Nedávno sa špekulovalo, že opantala známeho športovca Toma Bradyho, ktorému skrachovalo 13-ročné manželstvo s topmodelkou Gisele Bündchen.

Veronika Rajek
Zdroj: Instagram/Veronika Rajek

O svojom súkromí prehovorila v relácii Pillow Talk, avšak otvorila tému, ktorá je pre mnohé ženy tabu. Zamerala sa na svoju sexuálnu orientáciu: ,,Mám rada trojky a lesbičky, rada sledujem dve dievčatá alebo dvoch chlapcov. Som bisexuálka,“ povedala s ľahkosťou. Sama priznala, že si už prešla nejakými vzťahmi so ženami, no neskončili najlepšie. Každá bývalka jej vraj nakoniec zlomila srdce. ,,Som super žiarlivá osoba a myslím si, že by sa tá druhá žena necítila pohodlne, pretože ja som tá krásna, takže by boli vystrašené. Ak je tam však niekto dostatočne sebavedomý, napíšte mi správu na Instagram, len dievčatá,“ uzatvorila krásna plavovláska. FOTO VERONIKY NÁJDETE V GALÉRII TU!