×
#Ľudia

Posun vo VZŤAHU: Lucka Vondráčková si domov nasťahovala o 19 rokov mladšieho MMA zápasníka

28.5. 19:29 Lucie Vondráčková (43) bola po rozvode s hokejistom Tomášom Plekancom (40) nejaký čas bez partnera. Od jesene 2022 randí s o 19 rokov mladším MMA zápasníkom Zdeňkom Polívkom (24).

Najnovšie prezradila, že spolu už bývajú. Ako pripomína Plus JEDEN DEŇ, speváčka je po búrlivom rozvode s hokejistom Tomášom Plekancom, kedy exmanželia riešili spoločné majetky a starostlivosť o dvoch synov, opäť zamilovaná a spokojná. Svojho mladého zajačika, s ktorým sa dala dokopy na jeseň 2022 a ktorý je od nej o 19 rokov mladší, si dokonca nasťahovala už k sebe domov. "Bývame spolu. Všetci v jednom dome. Je nás teraz veľa – ja, deti, Zdeněk, pes, dve mačky, štyria vtáci. Sme jednoducho taká veľká rodina," prezradila v rozhovore pre český Blesk.

MMA zápasník Zdeněk Polívka
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CaRzhcQgk3W/

Vondráčková nezaháľa ani po pracovnej stránke. Pred pár dňami premiérovala nový klip k pesničke Šance z albumu Letokruhy, v ktorom sa ukazuje len v tielku telovej farby a sú v ňom pasáže, kde je dokonca úplne nahá vo vani."Text som písala s Vojtom Drahokoupilom, hudbu napísal Tomi Popovič. A už zajtra bude na všetkých hudobných platformách. Veľmi sa teším, čo poviete na klip,“ odkázala speváčka svojim fanúšikom. Ktovie, čo na jej odvážne zábery z vane povedal jej mladý zajačik. FOTKY LUCKY SO ZDEŇKOM AJ ZÁBERY Z KLIPU NÁJDETE V GALÉRII.