×
#Ľudia

Beáta Dubasová otvorene o PLASTIKE: Už bola takmer pod nožom, ale TOTO ju zastavilo

22.5. 23:08 Beáta Dubasová oslávila životné jubileum 60 rokov. Speváčka pri tejto príležitosti prijala pozvanie do Telerána, kde okrem iného prezradila o sebe jedno „tajomstvo“.

Tretie kolo Let's Dance: Na snímke Hana Rapantová a Beáta Dubasová.
Zdroj: TV MARKÍZA

Povedali by ste do nej, že má na krku už 6 krížikov? V očiach viacerých jej blízkych dokonca mladne, píše Plus JEDEN DEŇ.
Ako to robí? „Neviem, čím to je. Celý život spievam a som šťastná, nič extra pre to naozaj nerobím. Mám asi takú povahu, že sa každý deň teším z maličkostí. Ale určite sú to aj gény. Ale naozaj sa dokážem tešiť z malých vecí, lebo tie veľké neprichádzajú často. Teším sa, keď je slnko, potom aj keď prší, lebo si poviem, že záhradka to ocení,” hovorí Beáta.

SVADOBNÉ FOTO DUBASOVEJ NÁJDETE V GALÉRII >>

Okrem tohto sa Beáta zverila s tým, že kedysi rozmýšľala nad plastikou nosa, ktorého tvar jej veľmi prekážal. „Keď som mala 15-16 rokov, hovorila som si, bože, tento môj hrozný nos, musím s tým niečo urobiť. Potom som raz stretla jednu pani, ktorá mala nevydarenú operáciu nosa a nosila servítku pod nosom, a to ma tak odradilo, že som na to už nikdy nepomyslela,“ prezradila Dubasová. „Ale veď ty máš pekný nos,“ reagovala Kveta Horváthová. „Bola to puberta, mala som vtedy pocit, že je jednoducho hrozný. Teraz som s ním už spokojná,“ dodala s úsmevom.

Viac zo života Beáty Dubasovej sa dozviete v rozhovore v júnovej Madam EVE!