×
Foto: TV MARKIZA
#Ľudia

Bejba z Ruže pre nevestu ide pod nôž: Operácia NOSA!

23.5. 10:37 Zatiaľ čo ostatné televízne nevesty z markizáckej šou ukazujú nové vlasy, ona má vážnejšiu novinku.

Reč je o Beáte Rusnákovej alias Bejbe. Ako si všimli Topky, priaznivcom sa zverila, že ju čaká zákrok, z ktorého má hrôzu. Čiernovláske totiž budú operovať nos. "Odmalička mám problém, že trpím tým, že mám nonstop fufňavý hlas, sople. Trpela som celoročnou nádchou, kým mi ako malej nevybrali nosné mandle. Lenže teraz posledné dva roky mám naozaj každé dva týždne zapálené hrdlo,” opísala účastníčka Farmy aj Ruže pre nevestu niektoré zo svojich problémov.

"Ledva dýcham, trpím spánkovým apnoe, čo je naozaj dosť nepríjemná vec. Hocikedy v noci prestanem dýchať a zobudím sa len na to, že nedýcham,” posťažovala sa Bejba a dodala, že už dlhšie hľadala lekára, ktorý by jej s tým vedel pomôcť. Napokon ho našla, no riešenie bude poriadne drastické. "Dosť som sa prekvapila, čo mi povedali, že ma čaká a čo je jediné, čo mi pomôže. Že by sme urobili rhinoplastiku. Čiže by sme zlomili vnútornú kosť v nose a napravili nosnú prepážku, pretože ja cez jednu kosť v nose vôbec neviem dýchať,” porozprávala na Instagrame. Aby toho nebolo dosť, chcú jej tiež vybrať mandle, ktoré máva chronicky zapálené.

Bejba sa so šou rozlúčila v 7. epizóde.
Zdroj: TV Markíza

"Extrémne sa bojím, pretože ja som najväčší hypochonder a úplne ma takéto veci desia. A hlavne, keď som počula, že mi musia zvnútra zlomiť tú prepážku a vyrovnať mi to, aby som vedela dýchať cez nos... A tie krčné mandle, to sú vraj hrozné bolesti pooperačné,” netají obavy Beáta, ktorá sa so šou Ruža pre nevestu rozlúčila v 7. epizóde. Držíme jej palce, aby všetko dobre dopadlo! BEJBA UKÁZALA NOVÉ FOTKY ZO ZÁKULISIA RUŽE PRE NEVESTU, POZRITE SI ICH V GALÉRII TU!

Video