×
#Ľudia

HNUS: Sulíkov syn urazil Salátovú a jej syna! TOTO prekročilo všetky hranice...

23.5. 8:04 Odporný útok, ktorý si komička a jej syn rozhodne nezaslúžili!

Simona Salátová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CRdyP2Frw_D/

Komička Simona Salátová si kvôli svojej postave vyžiadala viacero nechutných útokov a komentárov. Ťažkú hlavu si z nich nerobí, no ak niekto začne urážať jej syna Damiána, to už len tak nenechá. Najnovšie sa do nej "pustil" Sulíkov syn, ktorý jej verejne na Instagrame adresoval naozaj nechutné útoky. Nešetril ani jej Simoninho syna, a tak sa rozhodla konať, píše Wanda.sk.

„Použil a zverejnil článok, ktorý písal Nový Čas na Deň matiek, kde bola moja fotka so synom. Keď sa obul do môjho syna, prinútilo ma to reagovať,“ povedala rozhorčená Simona na nechutné komentáre mladého Sulíka, ktoré zneli: „Aký paradox, že s priezviskom Salátová je to tučná sviňa. Ja som si myslel, že má aspoň 42 rokov.“ Iba šesťročnému Damiánovi poslal rovnako hrubý odkaz: „Zistil som, že decko Simony nie je synom jej priateľa Joea Trendyho napriek tomu, že vyzerá, akoby mu z oka vypadlo. Myslel som, že s Trendym je preto, lebo bol jediný ochotný mať s ňou sex.“

Nestalo sa to prvýkrát. „Neviem, či si ma vyhliadol, ale ja som mu nič nespravila. On sa už dlhšiu dobu o mne vyjadruje, aká som tučná sviňa. To prehliadam, lebo mu nechcem dávať kredit. No keď začal riešiť môjho syna, že je nešťastník, lebo je syn tej tučnej svine a že musí žiť v jednej domácnosti s mojím priateľom Teodorom, ktorý nie je jeho biologický otec, už sa ma to dotklo,“ prezradila Simona, ktorá sa rozhodla konať. Neváhala a všetko zverejnila na svojej sociálnej sieti, kde vyzvala fanúšikov, aby Filipa Sulíka a aj jeho príspevky plné nenávisti zablokovali. SULÍKOV SYN NECHUTNE URAZIL SIMONU A JEJ SYNA. FOTO TU!