×
#Ľudia

Marcela z Ruže pre nevestu s MAMOU na párty: Odpadnete, vyzerajú ako SESTRY!

23.5. 19:38 Uplynulý deň matiek inšpiroval mnohé známe tváre, aby ukázali svoju milovanú mamu verejne. Marcela Dolniaková tak urobila až oneskorene, no ten pohľad stojí za to!

Tmavovlasá dračica zo Zvolena opustila šou Ružu pre nevestu nečakane v 8. epizóde. Televíznemu ženíchovi Tomášovi Tarrovi však rozhodne pomotala hlavu, keďže rozlúčku s ňou viditeľne nešťastný oplakal. Marcela sa stihla dvakrát predviesť na Let´s Dance a na Instagrame sa teší popularite, nazbierala vyše 62-tisíc fanúšikov. Ako sama informovala, aj ponuky na spolupráce sa jej len tak hrnú. Teraz vnadná kráska ukázala mamu! Po kom zdedila gény, vám bude hneď jasné.

Takto Tomáš neprežíval odchod žiadnej inej súťažiacej.
Zdroj: TV Markíza

Jej mamina je, rovnako ako samotná Marcela, tmavovlasá kočka. Spolu sa odfotili na známej diskotéke v Banskej Bystrici. "Najdôležitejšia žena v mojom živote. Ďakujem ti, maminka, za to, že si tu celý život pre mňa, že stojíš pri mne, aj keď nie vždy mám najmúdrejšie rozhodnutia. Podržíš ma, poradíš mi, nesúdiš ma, miluješ ma. Ďakujem,“ odkázala verejne svojej mamine Marcela. ICH SPOLOČNÉ FOTO NÁJDETE U NÁS V GALÉRII!