×
#Ľudia

Plačková na bratovej SVADBE: Tie šaty... NÁDHERA! Ľudia ju zahrnuli komplimentmi

10.9. 8:49 Sánka dole! Influencerka a podnikateľka Zuzana Strausz Plačková (32) bola na svadbe svojho brata za hviezdu.

Tento deň navždy zostane v ich srdciach. Ako si všimol Život.sk, Plačkovej o rok starší brat Pavol (33) totiž v prvú septembrovú sobotu povedal áno svojej láske Barborke. "Pocity sú dobré, žiaden stres, viem, do čoho idem," reagoval ženích na sestrinu otázku, ako sa cíti tesne pred obradom. Urastený Paľo zvolil svetlomodrý oblek s bielou košeľou a kravatou rovnakej farby. Jeho o dve hlavy nižšia, teraz už, manželka žiarila v tradičných svadobných šatách s dlhými rukávmi.

Čo sa týka róby, nič na náhodu nenechala ani Plačková. Influencerka, ktorá neraz dorazila na akciu v extravagantnom outfite, tentoraz prekvapila romantickými šatami. Za nádhernou, až princeznovskou róbou stojí známa módna návrhárka Jana Pištejová, ktorá sa postarala aj o outfit Plačkovej mamy.

Influencerka Zuzana Plačková
Zdroj: archív Z.P.

Výrazne schudnutej Zuze šaty sadli ako uliate a hoci by v takýto deň mala byť za hviezdu nevesta, 32-ročná mama malého Dionka bola proste neprehliadnuteľná. "Neskutočné, koľko správ a pochváľ na šaty," tešila sa z komplimentov Zuzana.

FOTO ZUZANY NA BRATOVEJ SVADBE V GALÉRII!