×
#Ľudia

Krásna Viktória Podmanická: Lásku si už podľa výzoru nevyberám!

28.2. 12:32 Na prvý pohľad vám jej krása vyrazí dych a mnohí jej exotický výzor prirovnávajú k manželke princa Harryho Meghan Markle. Našu úspešnú modelku charakterizuje znamienko krásy aj výrazné lícne kosti.

Do povedomia si sa dostala ešte ako 18-ročná účinkovaním v súťaži Miss Slovensko a krátko nato zapĺňala novinové titulky vďaka romániku so známym modelom, ktorý sa pýši titulom „najkrajšie telo planéty.“ Dokonca vás označovali za jeden z najkrajších párov šoubiznisu. Máš pocit, že ti to pomohlo v kontaktoch a kariére?
Malo to určite aj výhody, aj nevýhody. V rámci práce sme si napríklad dohadzovali džoby alebo sme mali spoločné fotenia. Výhodou bolo určite aj to, že ak som fotila s nejakým iným chalanom, rozumel tomu a nežiarlil. Určite som s ním však nebola len kvôli tomu, aby som sa nejako zviditeľnila.

Viktória Podmanická je I. slovenská vicemiss z roku 2022. Čo poviete, podobá sa na svetoznámu Meghan Markle?
Zdroj: Instagram/@viktoria.podm

Hľadala by si si partnera opäť vo fachu?
Nejako to neriešim. Kedysi som sa dosť zameriavala na výzor. Dnes som zmenila názor a dôležitý je pre mňa skôr charakter a osobnosť. O 10 rokov môžeme aj tak všetci vyzerať inak. Určite nemusí byť model, ale je pre mňa dôležité, aby chápal, že stále niekam lietam a mám fotenia.
Tvoji partneri boli väčšinou starší. Si vnútorne, ako sa hovorí, stará duša?
Keď ma niekto nepozná, väčšinou mi tipuje viac rokov, než naozaj mám. Ja sa však necítim staršie. Je však pravda, že na miss som prišla ako dievčatko a možno vďaka tomu som rýchlejšie dospela. Vždy som si však viac rozumela so staršími ľuďmi než s rovesníkmi. Asi som naozaj taká stará duša.

Už keď sme pri veku... Veľa žien má strach zo starnutia. Aký názor máš ako modelka na plastické operácie?
Aj na Miss International bolo veľa dievčat, u ktorých bolo jasné, že majú napríklad upravené pery. Ale mne sa najviac páčia prirodzené dievčatá. Ak to však niekomu pomôže v sebavedomí a neprestrelí mieru, prečo nie. Žijeme v 21. storočí, ak tu je taká možnosť, prečo si nepomôcť? FOTO VIKTÓRIE NÁJDETE TU!

Video