×
#Ľudia

Madonna priznala PLASTIKU: Odpuchla som a pozrite, ako krásne vyzerám!

28.2. 13:46 Vedeli to všetci, len speváčke trvalo, kým vyjde s pravdou von!

Už nejaký ten čas ikonická Madonna nevyzerá ako ona. Zdá sa, že chce oklamať čas a vrátiť sa do obdobia, kedy o vráskach ani nechyrovala, ale nejako sa jej to vymklo spod kontroly. Fanúšikovia ju už ani nespoznávajú a čím viac sa snaží, tým viac svojím vzhľadom vyvoláva pobúrenie.

Madonna
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CcCIlotrnrP/

Najväčšiu vlnu kritiky zaznamenala na Grammy, kde vystúpila pred davy divákov a tí ostali v nemom úžase. Nemyslíme však v pozitívnom slova zmysle. Po samotnom odovzdávaní cien sa Madonna rozhodla vyjadriť a pod príspevok na Instagrame napísala: "Namiesto toho, aby ste sa sústredili na to, čo hovorím, ste sa zamerali na moje fotografie z pódia. Fotografie boli vytvorené z veľkej diaľky a to by zdeformovalo každú tvár. Nikdy som sa neospravedlnila za žiadne kreatívne rozhodnutia, ktoré som urobil, ani za to, ako vyzerám alebo sa obliekam a ani nezačnem," uzavrela Madonna.

Speváčka Madonna (64) patrí k najznámejším tváram svetového šoubiznisu. Posledné roky však už nezaujíma verejnosť najnovšími nahrávkami, ale stále novými a novými úpravami na svojej tvári. Najnovšie sa však ukázala v spoločnosti taká zmenená, že už aj jej najvernejší fanúšikovia bijú na poplach a chcú naspäť starú ikonu.
Zdroj: profimedia

Nedávno však prezradila, že má za sebou plastické operácie: "Pozrite, aká som roztomilá po tom, ako mi odpuchla tvár. LOL," napísala k fotografii. Tak čo poviete, zmenila sa? FOTO PO ODPUCHNUTÍ NÁJDETE TU!