×
#Ľudia

Krásna REAKCIA Adely na Bezdedovu svadbu: TIETO slová čakal len málokto!

14.3. 6:45 Už sú svoji! Spevák Tomáš Bezdeda (37) v sobotu sľúbil večnú lásku svojej Ivanke. Pozrite, čo mu odkázala jeho bývalá priateľka Adela Vinczeová (42).

Tomáš Bezdeda s manželkou Ivanou
Zdroj: archív T.B.

Čerství novomanželia mnohých prekvapili. Na Silvestra oznámili svetu, že sa zasnúbili, a neubehli ani tri mesiace a v Evanjelickom kostole v Žiline si povedali áno. Súčasťou ich veľkého dňa bol napríklad aj Miro Jaroš, kolega zo speváckej šou, ktorý sa o pár záberov z Tomášovej svadby podelil na Instagrame.

Nakoniec tak urobili aj samotní novomanželia a odhalili tak ešte jednu krásnu novinku - Ivanka je v požehnanom stave. "Budem ťa navždy milovať, ste moje všetko," napísal Tomáš k záberu z ich veľkého dňa a gratulácie nemali konca kraja.

Ozvala sa, samozrejme, aj jeho veľká láska z čias SuperStar Adela Vinczeová. "Jeeej, Toško, to je nádhera. Nech ste vždy šťastní," a pridala aj srdiečko. Jej manžel Viktor Vincze zase napísal: "Že ťa unesiem, niekam unesiem, to ti sľúbim, ja nenormálne sa dnes vznášam, láska!" NEZVEREJNENÉ ZÁBERY ZO SVADY NÁJDETE TU!

Zdroj: Život.sk

Video