×
#Ľudia

Dcéra Davina nemá HRANICE: Odvážne FOTO v kúpeľni a...Geissovci si musia dať POZOR!

15.3. 16:08 Zdá sa, že dcéra nemeckých milionárov Geissovcov, Davina Geiss, sa opäť ocitla v centre pozornosti. Tentoraz to však nie je pre jej bohatstvo alebo extravagantný životný štýl, ale skôr pre výber miesta pre jej fotenie v bikinách.

Davina, ktorej nie je cudzie zverejňovať na svojich účtoch na sociálnych sieťach fotky z jej súkromia, sa rozhodla predviesť svoju štíhlu postavu a zahájiť tak letnú sezónu. Na sociálnej sieti Instagram zverejnila sexi pózovačku v čiernych bikinách a vystavila tak svetu na obdiv svoje ženské prednosti. Fanúšikov však pobavil jeden drobný detail. Okrem jej sexi tela sa totiž na zverejnených záberoch vynímal aj záchod, píše Plus JEDEN DEŇ.

Davina Geiss vie, ako zaujať pozornosť. Fanúšikov však svojím správaním často vytáča.
Zdroj: instagram @rtlzwei

Zatiaľ čo niektorí fanúšikovia chválili postavu 19-ročnej dcéry nemeckých milionárov, iní nemohli nepoukázať na bizarný výber miesta. "Prečo by si si preboha vybral záchod ako pozadie fotenia v bikinách?" komentoval jeden používateľ. "Je to nevkusné," dodal ďalší.

Zdá sa však, že Davinu negatívne komentáre príliš netrápia. Práve naopak. Čím viac pozornosti vzbudí a rozruchu vyvolá, tým viac ľudí ju na sociálnych sieťach sleduje. Nie je to totiž prvýkrát, čo Davina čelila kritike za svoje príspevky na sociálnych sieťach. V minulosti sa stala terčom kritiky za zverejnenie videa, na ktorom šoféruje auto bez zapnutých bezpečnostných pásov, a v roku 2019 zožala kritiku za kostým na Halloween. Kritike čelila aj za okázalý luxus, odvážne fotografie či aroganciu, ktorú často predvádza na televíznych obrazovkách. FOTO DAVINY V KÚPEĽNI NÁJDETE TU!

Video