×
Foto: TV MARKÍZA
#Ľudia

Jana HOSPODÁROVÁ a jej priateľ: Vzťah posunuli o level vyššie!

29.9. 21:24 Moderátorka Jana Hospodárová (46) má pri sebe starostlivého a milujúceho partnera Ľuboša (46). Usmievavá blondínka prvýkrát porozprávala pre Život o spoločnom živote s kolegom z práce, ktorý ju robí šťastnou.

Moderátorka o svojom súkromi väčšinou mlčí a stráži si ho ako oko v hlave. Teraz však urobila výnimku a zvedavým fanúšikom prezradila niečo zo svojho života. Ako sa teda Janka a jej priateľ spoznali? "My sme sa spoznali práve pri práci ešte pred 10 rokmi, keď som tancovala v Let's Dance, a Ľubko strihal priame prenosy. Desať rokov sme boli dobrí známi, kamaráti a až potom sa to nejako začalo," priznáva usmievavá blondínka s tým, že priateľovi jej popularita neprekáža.

"Ľubko je zvyknutý na hviezdy, pretože tiež pracuje v televízii. Takže je zvyknutý aj na väčšie hviezdy, ako som ja. (Smiech.) Myslím si, že to nesie veľmi statočne. Má na to prirodzený talent," pokračuje ostrieľaná moderátorka.

Zdroj: TV MARKÍZA

 

Čo má na svojom partnerovi najradšej? "Jeho charakter a povahu. Je to sympaťák, priateľský človek, vždy ochotný pomôcť. Má veľmi dobré srdce. Je to super chlap," otvorene priznáva s tým, že svoj vzťah posunuli o level vyššie. Už spolu totiž bývajú. "Našli sme si nové spoločné bývanie. Ale nekupovali sme, sme v prenájme. Bolo náročné pendlovať medzi dvoma domovmi – jeho a mojím," uzatvára Janka. SPOLOČNÉ FOTKY ZAĽÚBENCOV SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU! Takto ste Janku ešte zaručene nevideli.

 

Video