×
#Móda

Linda Evangelista sa po ROKOCH vrátila na MÓLO: POZRITE, ako jej to PRISTALO!

24.9. 2022 23:09 Neuveriteľné sa stalo skutočným!

Lindu vám určite netreba špeciálne predstavovať. Pred rokmi patrila k modelingovej špičke a o zákazky nemala núdzu. Dokonca sa v mladosti vyjadrila, že za menej ako 10-tisíc dolárov nevstane z postele. Prišlo však jedno zlé rozhodnutie a jej život sa obrátil naruby.

Linda Evangelista na paparazzi záberoch spred pár rokov.
Zdroj: Profimedia

Modelka podstúpila na klinike estetickej medicíny procedúru, ktorá sa nazýva CoolSculpting. Chcela si dať zmraziť tukové bunky a de facto sa ich zbaviť. V skutočnosti však nastal pravý opak a mala ich ešte viac. Odborne sa tento efekt nazýva PAH. „PAH mi nezničil len živobytie, dostal ma aj do cyklu hlbokej depresie, silného smútku a najnižších vrstiev sebanenávisti. Stala som sa samotárkou. Zároveň s podaním tejto žaloby sa chcem pohnúť ďalej, zbaviť sa hanby a zverejniť svoj príbeh. Som unavená z tohto spôsobu života. Chcela by som vyjsť z domu, držiac hlavu hore, bez ohľadu na to, že už nevyzerám ako ja,“ priznala.

Nedávno sme vás informovali, že sa modelka rozhodla po dlhých rokoch skrývania opäť vrátiť na výslnie. V 57. rokoch sa objavila na titulke britského Vogue a teraz dokonca prišla na Fashion Week do New Yorku. Na mólo ju pozvala značka Fendi, ktorá oslavovala 25. výročie kultovej kabelky Fendi Baguette. Linda sa ukázala v tyrkysovom plášti, v ktorom doslova žiarila. POZRITE SI FOTO TU A POSÚĎTE SAMI.