×
Foto: WPA Pool
#Ľudia

TENTO muž tvrdí, že je syn kráľa Karola III.: CHCE to DOKÁZAŤ! (foto)

23.9. 23:35 Skrýva kráľ Karol III. celé roky v skrini kostlivca? Aha, čo vyplávalo na povrch o jeho mladosti.

Kráľovská rodina mala za posledné roky problémov až-až. Ten najväčší vyrobil princ Andrew, ktorý sa zaplietol do sexuálneho škandálu. Kráľovná Alžbeta ho po tom zbavila povinnosti reprezentovať kráľovskú rodinu na jeho vlastnú žiadosť. Neskôr prišli komplikácie s Harrym a Meghan a teraz? Po smrti Alžbety II. rieši britská kráľovská rodina ďalší problém.

Z princa Charlesa je oficiálne kráľ Karol III.
Zdroj: Getty Images

Austrálčan Simon Dorante-Day (56) totiž o sebe tvrdí, že je utajený syn kráľa Karola III. a jeho manželky Camilly. Svoje tvrdenie chce nechať dokázať za pomoci testov DNA. Pokiaľ mu kráľovská rodina nevyhovie, chce celú vec dotiahnuť až na súd. O veľkom tajomstve mu vraj povedala jeho adoptívna babička, keď bol malý chlapec. "Prebehla tam diskusia o tom, či je panovník chránený zákonom, alebo je nad zákonom," uviedol podľa denníka Daily Star. Ako sa Dorante-Day dozvedel, panovník celkom iste nad zákonom nie je. „Mnoho ľudí sa obávalo, že keď sa Charles stane kráľom, poškodí to môj prípad,“ zveril sa. "Z právneho hľadiska sa teda nič nezmenilo a môžem vo svojom úsilí pokračovať," uviedol sebavedome s tým, že sa jasne podobá na kráľa.

Camilla, manželka nového britského kráľa
Zdroj: Profimedia

FOTKY SIMONA SI POZRITE TU!

Simon sa narodil v roku 1966 v Anglicku. Jeho adoptívni prarodičia pracovali ako kuchárka a komorník u britskej kráľovnej Alžbety II. Simon tvrdí, že sa narodil ako syn Camilly Shandovej, ktorá vtedy tajne randila s princom Charlesom. Aby kráľovská rodina škandál ututlala, chlapec bol adoptovaný a poslaný do Austrálie. Terajšia kráľova manželka sa ako mladé dievča Camilla Shand skutočne stretávala s princom Charlesom. Ich vzťah však vtedy zničila kráľovná matka, podľa ktorej nebola Camilla vhodnou partnerkou pre následníka trónu. FOTO SIMONA nájdete TU.

 

Zdroj: Plus 7 dní

Video