×
#Ľudia

DRSNÉ obvinenie Makhmuda! ZASTRAŠOVANIE a organizovaný ZLOČIN?!

15.8. 2022 7:59 Šialené, o čom sa špekuluje v súvislosti s vyhostením z Česka ex Moniky Bagárovej!

Športovec Makhmud Muradov zažíva krušné chvíle. Len nedávno sme informovali o tom, že sa definitívne rozišiel so svojou partnerkou a českou speváčkou Monikou Bagárovou, s ktorou má dcéru Rumiu. „Chcela by som vám oznámiť, že spolu s Machom nežijeme. Dali sme tomu šancu ako rodičia, bohužiaľ nám spoločný život už nerobí radosť,“ informovala speváčka, ktorá dala Makhmudovi druhú šancu, no nevyšlo to.

Monika Bagárová s expartnerom
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cawk1RWvsoS/

Mach, ako ho prezývajú blízki priatelia, krátko po bolestivom rozchode už rieši ďalší problém. Nedávno ho totiž vyhostili z Českej republiky. Dôvod nebol známy. MMA bojovník tvrdil, že nevie o ničom, čím by sa previnil. Zákon vraj nijak neporušil. Bagárová sa takisto k ničomu nevyjadrila. Teraz prišli drsné obvinenia, ktoré šokovali celú verejnosť.

Parťáci.
Zdroj: instaram Makhmud Muradov

Makhmud tvrdil, že keď sa spýtal kompetentných na to, prečo bol vyhostený, povedali mu, že sú to utajované skutočnosti. Redakcia Aktu.cz teraz špekuluje o tom, čo sa vlastne stalo a prečo zrušili bojovníkovi víza. Portál naznačuje, že všetko môže súvisieť s jeho údajnou spoluprácou s kontroverzným podnikateľom Vlastislavom Rímskym, ktorý mal nedávno skončiť vo väzbe. Dôvod? Podnikateľ mal Makhmuda obviniť zo zastrašovania ľudí, píše Extra.cz.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.