×
#Ľudia

Gáboríkovci majú DOM SNOV: Presvetlené priestory, bazén a tá KUCHYŇA!

19.8. 2022 15:15 Stačí jeden pohľad na Instagram krásnej Ivanky Gáborík a je jasné, že si s rodinou nežije bežným životom. Dom v Trenčíne je luxusnejší ako ostatné, no to ste ešte zrejme nevideli všetko, píše Lepšie Bývanie.

Gáboríkovci sú už na pohľad ako čistý sen o harmonickej rodine. Zamilovaní manželia, dve krásne dcéry a strecha nad hlavou. V ich prípade to však nie je len tak hocaká strecha a dom so štyrmi stenami. Ich majestátne bývanie sa týči na trenčianskom kopci s výhľadom za všetky drobné.

Na Ivaniných instagramových príbehoch či postoch si môžete všimnúť malé detaily aj veľké obrysy ich domu. Viac poschodový dom disponuje obrovskou kuchyňou, po ktorej by túžila nejedna gazdinka. Kúpeľňa, ktorú môžete využiť podľa nálady a času, keďže je v nej zabudovaný aj sprchový kút, aj vaňa na horúci kúpeľ.

Gáboríkovci žijú v luxusnej vile v Trenčíne.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cf_LT3EtjZV/

Tam ich "domová prehliadka" nekončí. Pozrime sa trošku aj do súkromia. Keďže spálňa je miesto, kde trávime koniec a začiatok dňa, jej polohu Gáboríkovci vymysleli strategicky. Výhľad na zapadajúce slnko si môžu vychutnať v objatí spolu s dvoma dcérkami.

Vybavenie, ktoré môžete vidieť však nepatrí medzi tie najtradičnejšie. Svedčí o tom aj súkromný bazén, v ktorom by si dokázal zaplávať aj nejeden plavec, samozrejme s presklenou stenou dotvárajúcou celé prostredie. FOTO VILY GÁBORÍKOVCOV NÁJDETE V GALÉRII TU!