×
#Ľudia

Detská hviezda Honey Boo Boo v 16-tich bojuje s obezitou: Čaká ju operácia

9.8. 7:41 Ako dieťa si získala svet svojou prostorekosťou a vtipnými gestami, no dnes je z rozkošného kučeravého dievčatka frustrovaná tínedžerka. Alana Thompson má 16 a silnú obezitu, s ktorou sa rozhodla skoncovať.

Reality show Honey Boo Boo, ktorá sledovala život jednoduchej rodiny z amerického vidieku patrila v USA k tým najsledovanejším. Hlavnou hviezdou bola vtedy len 7-ročná Alana a jej matka June, ktoré v každej časti doslova perlili. Už vtedy však mnohí nad váhou dievčatka krútili hlavu a Alane do budúcnosti predpovedali problémy s obezitou. Ich obavy sa potvrdili a dnes už tínedžerka sama priznala, že svoje telo nenávidí a chce s tým niečo urobiť. Namiesto cvičenia a zdravej stravy sa však rozhodla pre radikálnejšie riešenie.

Alana Thompson o pár dní oslávi 17. narodeniny.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CFPOqM5h_II/

O pár týždňov, na svoje 17. narodeniny plánuje podstúpiť operáciu žalúdka. Podobný zákrok v minulosti absolvovala aj jej mama, ktorá síce schudla, no po pár rokoch jej váha začala opäť rásť. Alana síce patrí do opatery staršej sestry, no June vyjadrila svoj nesúhlas s dcérinou operáciou. „Podľa mňa by mala počkať minimálne do 18-tky,“ povedala mama June portálu TMZ. Zákrok, ktorý chce tínedžerka podstúpiť stojí okolo 14 000 dolárov a dokáže zmenšiť obsah žalúdka až o 60 percent. Pacient však musí aj po operácii dbať na svoju stravu a zmeniť svoj životný štýl. Či to bude však aj prípad Alany ukáže až čas. AKO DNES VYZERÁ HONEY BOO BOO NÁJDETE TU.

Video