×
#Ľudia

PRIZNANIE markizáckej vizážistky: Z mojej 15-ročnej dcéry Tamarky je CHLAPEC Tyler

7.8. 16:33 V jojkárskej šou Bez servítky minulý rok v októbri hostila súťažiacich aj herečka a maliarka Jana Wágnerová (38). Okrem dobrých jedál a zábavného programu vtedy všetkých šokovala priznaním, že z jej 14-ročnej dcéry sa stal chlapec. A s pravdou von teraz vyšla aj známa vizážistka, píše pluska.sk.

S veľkým priznaním prichádza známa vizážistka našich celebrít Lucia Woloszyn Freund, ktorá dlhé roky pracovala v Markíze a líčila moderátorky ako Danica Nejedlá či Zlatica Švajdová Puškárová. Lucia a jej manžel Radek vychovávajú dve deti, Tamaru (15) a Tobiasa (3). Pred dvomi rokmi však ich rodina prešla obrovskou zmenou. Z ich dcéry Tamary sa stal Tyler.

Lucia kedysi pracovala v Markíze a líčila mnohé známe markizáčky.
Zdroj: Facebook L.W.

S veľkým rozhovorom s vizážiskou prišla televízia Markíza na ich webe tvnoviny.sk. ,,Hovorievala som, že mám dcéru za troch synov. Bola lapajom, tvrdohlavým dieťaťom so známkami rebélie. Aj záujmy mala chlapčenské, ako futbal či autíčka. Postupne sme ale prežili viacero situácií, pri ktorým som akoby spozornela. Jednoducho sme vždy ako rodičia cítili, že je to naše dieťa iné. Výrazný zlom nastal s príchodom COVID-19. Neviem, čím to bolo, ale v tomto čase sa nám naše veselé dieťa začalo zatvárať, doslova, do izby a ešte aj výrazne pribrala. Pripisovali sme to zníženému pohybu," povedala pre tvnoviny.sk Lucia, ktorá má za sebou krušné chvíle.

Lucia kedysi pracovala v Markíze a líčila mnohé známe markizáčky.
Zdroj: Facebook L.W.

,,Čoraz viac nám vytýkal, že mu nerozumieme, nevieme, čo prekonal, ale konkrétne nám nevedel tie svoje problémy pomenovať. Až som to prestala zvládať, a tak som ho zobrala na záhradu, zavrela bránu a povedala, že mám toľko času, koľko len potrebuje, tak chcem, aby mi konečne povedal, čo sa deje. Nasledoval krik, vzdor, hnev, truc, mlčanie aj plač. Až mi oznámil, že je asi bisexuál," pokračovala Lucia, no tam sa to nekončilo. ,,Neskôr sa mi zdôveril, že je asi lesba a napokon sa chcel dať nakrátko ostrihať a oznámil mi, že chce byť chlapec a zmeniť si meno. S tým som už mierne bojovala, pretože mi to nešlo na jazyk. Celý život to bola moja Tamarka a odrazu Tyler? Ale utvrdil ma v tom, že to tak naozaj cíti. Musela som to prijať." FOTKY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Video