×
#Ľudia

Dominika Kavaschová má s hereckým kolegom 2-ročnú dcérku: Na koho sa podobá? Ľudia majú JASNO

28.5. 17:24 Sympatická herečka Dominika Kavaschová, ktorá nedávno oslávila 34. narodeniny, sa už dva roky teší z dcérky.

Maminou sa prvýkrát stala v máji 2021, keď priateľovi, rovnako hercovi Danielovi Fischerovi, porodila dcéru Maiu. "Milujeme ťa, dievčatko naše čarovné,“ napísala Dominika v deň narodenín malej princeznej. Pre Maiu má herečka len tie najvrúcnejšie slová. "Si a budeš moja najlepšia kamarátka, si a budeš moja najväčšia láska. Každým dňom mi rastie srce a som vďačná za to, že som tvojím pričinením mohla spoznať samu seba, tú skutočnú mňa,“ vyznala sa Dominika.

Dominika Kavaschová s partnerom Danielom Fischerom a ich dcérkou Maiou - zmysel pre humor dvojica nezaprie.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cmjx0dmIst2/

Daniel Fischer nie je len herec, ale aj hudobník v skupine Orchester Jeana Valjeana, skrátene OJV. A priateľka s dcérkou ho boli cez víkend podporiť na jednom z vystúpení. "Na toto som sa najviac tešila, ako budeme chodiť na tatove koncerty,“ tešila sa Dominika. Pri tej príležitosti ukázala tváričku rozkošnej Maie v plnej krása a ľudia v komentároch mali jasno! "Malinká je celý tatino,“ napísala jedna komentujúca názor, ktorý sa pod fotkou zopakoval viackrát. "Ja tam vidím maminkine ústa,“ odznelo v inom komentári. A čo poviete vy, na koho sa Maia podala? POZRITE SI FOTO V GALÉRII.

Video