×
#Ľudia

Bývanie Dary Rolins vás PREKVAPÍ: Čím je INÉ a zaujímavé?

27.9. 19:12 Obľúbená speváčka je zabývaná v dome neďaleko Prahy. Svoj domov si zariadila roky dozadu a nie je ako ostatné. Odráža svoju majiteľku - je energický, farebný a s dávkou exotiky, píše Lepšie Bývanie.

Dara má jedinečný štýl. Vidieť to najmä na jej štýle obliekania. Mnohé z nás by ani nenapadlo skombinovať kúsky, ktoré Dara zladí do dokonalého outfitu. Povedzme si otvorene, mohla by si na seba dať aj vrece a vyzerala by vkusne a trendy. To isté platí o jej domácnosti. Nečakajte minimalizmus a jednoduché farby. Práve naopak! Dara má exotické bývanie, ktoré nie je pre každého. FOTO BÝVANIA DARY ROLINS NÁJDETE TU!

Bývanie Dary Rolins osviežujú exotické prvky.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CQYXizPluC7/

Dom sa nesie v živých farbách a dominantným materiálom je drevo. Krásna speváčka miluje otvorený priestor, ktorý si dopriala aj vo svojom bývaní, čo dosiahla vďaka dreveným trámom. Ako poznáme Daru, je plná energie a v tomto znamení sa nesie aj jej domov.

Pohľad do jedálne prezrádza, že v nej má tapetu s levmi a atypické zrkadlo, kým z nej prejdete do kuchyne, míňate žltú či oranžovú stenu a tiež krásnu zelenú komodu. Pre niekoho príliš, pre iného svieže a s vlastnou energiou. Speváčkin priestranný dom skrýva navyše aj červenú stenu, farebnú zástenu v kuchyni, zaujmú originálne diela na stenách. Rozhodne žiadna nuda. FOTO BÝVANIA DARY ROLINS NÁJDETE TU!

Video