×
Foto: Profimedia
#Ľudia

Nový muž v živote Ivany Gottovej? Prekypuje bohatstvom a luxusom!

25.9. 14:23 Bol pri nej ešte v časoch, keď bol Karel Gott nažive, píše Báječná Žena.

Už sú to 3 roky od smrti legendárneho Karla Gotta, ktorý chytil za srdce nejednu fanúšičku. Jemu však stačila len jedna, ktorú miloval a ctil až kým ich smrť nerozdelila. Avšak turbulentné obdobie po jeho skonaní bolo pre Ivanu a ich dcéry zlomovým. Vtedy smútiacej rodine podal pomocnú ruku Leon Tsoukernik.

Ivana Gottová a Karel Gott
Zdroj: Blesk, Aha!

Prichýlil ich vo svojom honosnom sídle vo chvíli, keď celé Česko aj Slovensko smútilo za Karlom, vzdávali mu poklonu pred ich vilou Bertrankou. Ivana s Charlotte a Nelly našli útočisko u dlhoročného priateľa. Vtedy Leon helikoptérou prepravil Ivanu Gottovú s dcérami na jeho luxusné panstvo. To, že je bohatý vedia všetci, ale ako to vyzerá v jeho sídle, doteraz vedela len hŕstka vyvolených.
On sa však neobjavil len tak znenazdajky, bol Karlovou pomocnou rukou, keď mu bolo najhoršie a požičal mu lietadlo napríklad na poslednú rodinnú dovolenku na Sardínii.

Dnes sa však v spoločnosti vdovy Ivany objavuje čím ďalej, tým viac. Ivane Gottovej napríklad robil spoločnosť na oslave 80. narodenín hitmakera Karla Vagnera, či pri stretnutí s ukrajinskými utečencami v Mariánskych Lázňach. Uvidíme, možno z toho vznikne niečo viac, než len priateľstvo. FOTO LEONA NÁJDETE V GALÉRII TU!

Prečítajte si aj:

- TAKTO vyzerá Esmeralda dnes? Za svoju prirodzenosť sa nehanbí a kilá navyše nerieši!
- Pijete kávu hneď po prebudení? Pozor, najlepšia hodina na jej konzumáciu je o...
- Viete čo je to oculofília? Poznáme najčudnejšie sexuálne úchylky!
- Broňa vyzerá po pôrode DOKONALO! Mario sa určite nedokáže vynadívať!

Video