Foto: Instagram.com/@_basie_
#Ľudia

Barbora Švidraňová sa nechala omladiť: Vyskúšali by ste túto bolestivú procedúru aj vy?

17.8. 2021 10:59 Krásna slovenská herečka a speváčka Barbora Švidraňová podstúpila skrášľujúcu procedúru, ktorá má na pleť blahodarné účinky. Priznáva však, že to aj bolelo.

"Som zástancom pestovania krásy aj zvnútra, aj zvonku. Všetko s mierou, zlatá stredná cesta. Drakula terapia je svetovým trendom v omladzovaní pleti použitím vlastnej krvnej plazmy. To je úžasné nie? Že vám vlastné telo vie ponúknuť omladzujúci a výživný prostriedok," hovorí Barbora, ktorá opísala, ako celá procedúra prebiehala.

"Najprv mi natreli tvár anestetickým krémom, potom odobrali krvičku, následne odstredili v centrifúge a krvnú plazmu aplikovali ihlou do celej tváre. Vpichy sú povrchové, ale je to jemne bolestivé. Ale povedala by som, že je to stupeň typu “dá sa to vydržať”. Okrem toho mi to aplikovala jedna skvelá pani doktorka Saška, moja dobrá kamarátka už od základnej školy, ktorá je veľmi jemná, precízna a láskavá," povedala herečka, ktorá zverejnila aj fotku svojej tváre počas skrášľovacej procedúry. Nájdete ju na ďalšej strane.

Video