Foto: instagram
#Ľudia

Monika Beňová oslávila 53. narodeniny vo veľkom štýle: Stovky balónov a zábava do noci!

16.8. 2021 16:59 Dlhoročná politička Monika Beňová oslávila v nedeľu 53. narodeniny. Pri tejto príležitosti usporiadala obrovskú záhradnú párty, na ktorej nechýbali jej najbližší a kamaráti. V našej galérii nájdete fotky, na ktorých vidno, že europoslankyňa na výzdobe skutočne nešetrila!

To ale bola oslava! Europoslankyňa Monika Beňová včera oslávila 53 rokov. Pri tejto príležitosti už včera pozvala svojich priateľov a známych na pompéznu narodeninovú oslavu. Spoločnost jej robila aj mladšia dcérka Lea, ktorá bude mať na jeseň jeden rok.

Politička na sociálnej sieti zverejnila niekoľko fotografií zo záhradnej párty. Na nich dominovali najmä stovky balónov, ktoré rozžiarili celý exteriér jej domu v bratislavskej Vrakuni. "Tak sme včera mali párty na záhrade. Najlepšie oslavy sú vždy s kamošmi," napísala Beňová. Dodala, že na oslave nechýbal ani guláš. "Keď sa stretne 30 ľudí a bojíte sa, či bude všetkého dosť a či sa zabavia a potom je všetkého dosť a zábava až do polnoci," zakončila Beňová s tým, že miluje svojich priateľov. 

Fotky z oslavy si pozrite v našej galérii.

FOTKY Z OSLAVY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU!