Foto: tv joj
#Ľudia

Známa slovenská herečka je tehotná: Bruško už neskryje, GRATULUJEME!

16.8. 2021 10:59 Celebritný babyboom pokračuje! Po Mary Bartalos či Veronike Nízlovej oznámila tehotenstvo aj herečka Anna Nováková, ktorú môžete poznať zo seriálu Panelák a čoskoro zahviezdi aj v novom seriáli Nemocnica, píše pluska.sk.

Anna si v jojkárskej novinke Nemocnica zahrá úlohu mladej lekárky Agáty, ktorú síce láka chirurgia, no stále nie je rozhodnutá, akú atestáciu si nakoniec urobí. Agáta v seriáli všetkým dokáže, že je cieľavedomá a nadaná doktorka. 

Takto si Annu pamätáme zo seriálu Panelák.
Zdroj: archív

Diváci budú herečku od  24. augusta vídať na televíznej obrazovke a to nie je jediná veľká vec v jej živote.  Anna čaká totižto svoje druhé bábätko. S manželom Petrom má doma už 1,5 ročnú dcérku Esterku a o pár mesiacov sa ešte rozrastú. „Tehotenstvo je pre mňa veľmi pekným obdobím. Aj prvý, aj druhýkrát som sa cítila veľmi šťastne a pokojne. No po fyzickej stránke som to tentoraz zvládala horšie. Tiež je to iné situáciou, ktorú momentálne zažívame. V tomto smere si dávam veľký pozor,“ prerzadila herečka pre joj.sk

FOTKU TEHOTNEJ HEREČKY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Ako zvláda prácu a starostlivosť o dcérku? „Ako som spomínala, fyzicky to bolo náročnejšie, zvládla som to hlavne vďaka starostlivosti môjho manžela, pomoci maminy a dcérky, ktorá má pohodovú povahu. To boli zároveň aj dôvody, pre ktoré som sa rozhodla vyskúšať prácu počas materskej dovolenky,“ dodala Anna. Srdečne gratulujeme!

Video