#Lifestyle
EVA
Foto: EVA

Májová EVA je práve v predaji a plná lásky: Pribalili sme vám veľký SVADOBNÝ MANUÁL!

14.4. 12:14 Čo nájdete v novom čísle nášho hriešne dobrého magazínu?

Májový lásky čas zasiahol aj našu novú EVU! K množstvu inšpiratívnych článkov o hľadaní toho pravého, vzťahoch či pároch, ktoré prekonali prekážky, sme vám pribalili aj veľký svadobný manuál.

EVA
EVA
Zdroj: EVA

Pre svoju osudovú lásku zdoláme aj najväčšie prekážky, a ak nie je iná možnosť, aj stovky kilometrov. Štyri páry neváhali zbaliť kufre a vykročiť šťastiu naproti.

EVA
EVA
Zdroj: EVA

Príprava svadby od A po Z! Nie ste si isté, kde začať? Nechajte sa viesť naším manuálom krok za krokom.

EVA
EVA
Zdroj: EVA

Martin Novák šéfuje dvom reštauráciám na pezinskom zámku, pre ktoré už dvakrát získal ocenenie Hotelová reštaurácia roka. Z obrazoviek ho síce poznáme ako nekompromisného a autoritatívneho kuchára, no za zatvorenými dverami je to správny chlap so zmyslom pre humor a láskou pre svoju rodinu.

EVA
EVA
Zdroj: EVA

Našej redaktorke pomáhala nájsť frajera Katarína Hawken, profesionálna dohadzovačka, ktorá dokáže nájsť pána Božského aj vám. Ak ste už o Kataríne počuli, viete, že je majsterkou vo svojom odbore a v repertoári má nielen Slovákov a Čechov, ale aj mužov cudzincov. Ako to dopadlo?

EVA
EVA
Zdroj: EVA

Málo času, veľa plánov a ešte k tomu všetkému aj za hranicami republiky? Slovenka Ingrid sa rozhodla usporiadať tú najromantickejšiu svadbu priamo v Ríme a EVE poradila, ako sa z organizovania vášho veľkého dňa nezblázniť a poriadne si ho užiť.

EVA
EVA
Zdroj: EVA

Kraľovala mólam na haute couture prehliadkach parížskeho, milánskeho či newyorského týždňa módy. Topmodelka Michaela Hlaváčková Brezovská vymenila kariéru za život na kopaniciach. Tvrdí, že uprostred prírody našla naozajstný zmysel života.

EVA
EVA
Zdroj: EVA

Influenceri a áčkové hviezdy nás zásobujú zaručene fantastickými beauty vychytávkami, na ktorých výrobu osobne dohliadali a ktorým vďačia za pleť bez jedinej vrásky. Kúpite si?

EVA
EVA
Zdroj: EVA

Sivé eminencie svadobných žúrok vyžehlia všetky prešľapy aj pokrčené šaty, zahladia nezdary a urovnajú trapasy. Majitelia svadobných agentúr sa s nami podelili o zákulisné pikošky.

EVA
EVA
Zdroj: EVA

Chcete sa živiť ako morská panna či piecť pizzu s reďkovkami? Títo Slováci premenili svoje odvážne sny na skutočnosť, nechajte sa inšpirovať.

EVA
EVA
Zdroj: EVA