×
#Lifestyle

Zlato alebo striebro? Alchymistický horoskop napovie, ktorý kov je pre vás vhodný

16.4. 18:25 Alchymistický horoskop kombinuje numerológiu a kovy a vychádza z predpokladu, že každý kov má vlastnú energiu. Podľa dátumu vášho narodenia môžete zistiť, ktorý kov je pre vás vhodný a môžete si vďaka nemu pritiahnuť pozitívnu energiu.

Aby ste zistili, ktorý kov patrí vám, musíte poznať svoje životné číslo. To si vypočítate ľahko podľa dátumu narodenia. Jednoducho spočítakte všetky čísla a sčitujte ich, kým budete mať jednociferný výsledok. Ak ste sa narodili napríklad 19.4.1986, spočítate 1+9+4+1+9+8+6=38=3+8=11=1+1=2. Vaším životným číslom je číslo 2.

1 – Striebro

Ste nezávislí a striebro vám dáva zvláštnu silu na útok, ak vám niekto ublíži. Často však konáte bez toho, aby ste si útok dopredu premysleli. Ste bezprostrední a vášniví, neznášate zákazy a túžite po slobode. Stále musíte byť v pohybe.

Striebro je stále v kurze. Komu sa hodí?
Zdroj: Archív/glanc.sk

2 – Železo

Ste atraktívni, nezávislí a milujete slobodu. Železo vám dáva bojovnosť, ale aj zraniteľnosť. Čo máte na srdci, to na jazyku. Máte krehkú dušu a bojíte sa, aby vám ju nezranili, preto sa skrývate pod masku povrchnosti. Vynikáte v manuálnych profesiách a v umení.

3 – Ortuť

Ste vnímaví, vtipní, inteligentní a dokážete sa prispôsobiť akejkoľvek situácii. Ste spoločenskí a radi si užívate život naplno. Nepoznáte nudu, dávate prednosť dobrodružstvu. Vynikáte v oblasti cestovného ruchu, alebo tam, kde je potrebné komunikovať.

autor:  Nina Nová