#Lifestyle
Hailey Bieber
Foto: https://www.instagram.com/p/CifvkPxpglk/

Svetové krásky „ulietavajú“ na jednoduchej masáži: Zabezpečí štíhle krivky i ploché bruško

15.4. 15:50 Brazílsku lymfatickú masáž si obľúbili svetové krásky ako Selena Gomez, Alessandra Ambrosio i Hailey Bieber.

Kto chce spojiť príjemné s užitočným, určite ocení Bio-contouring. Túto techniku si obľúbili aj svetové krásky ako Selena Gomez, Alessandra Ambrosio i Hailey Bieber. V podstate ide o lymfatickú masáž. Keďže lymfatický systém nemá vlastnú pumpu (čím je srdce pre krvný obeh), na rozprúdenie lymfy potrebuje telo pohyb, správne dýchanie, činnosť tráviaceho systému a aj masáž.

Správna cirkulácia lymfy má vplvy na odbúranie podkožného tuku zlepšenie imunitného systému, odstránenie únavy, odvádzanie medzibunkových tekutín, výmenu protilátok medzi uzlinami či absorpciu a prenos mastných kyslín a tukov z tráviaceho traktu. Môže sa vykonávať celotelová masáž, alebo sa zameria iba na konkrétnu oblasť. Pri Bio-contouringu ide práve o zoštíhlenie bruška takmer na počkanie.

Tieto fotky zverejnila topmodelka Alessandra Ambrosio na svojom Instagrame.
Tieto fotky zverejnila topmodelka Alessandra Ambrosio na svojom Instagrame.
Zdroj: IG Alessandra Ambrosio

Ploché bruško

Ide o masáž brucha špeciálnymi lymfodrenážnymi technikami, kedy sa vyprázdni lymfa a prekrví sa pokožka, organizmus sa zbaví prebytočnej vody. Podporí sa trávenie a redukuje nafukovanie. Kontúrovacími technikami sa krásne vymodeluje pás. Po príjemnej dvadsaťpäť minútovej masáži sa na bruško aplikuje zoštíhľujúci pás vyrobený z prírodných rastlinných výťažkov, ktoré sú namiešané tak, aby efektívne podporili dosiahnutie plochého bruška rýchlym a bezpečným spôsobom.

Pás sa necháva pôsobiť trištvrte hodinku, je takmer neviditeľný a nijako neobmedzuje, stačí ho len po stanovenom čase odstrániť. Tento príjemný relax si môžete dopriať raz týždenne, ošetrenie je efektívne aj pred nejakou významnou udalosťou, keď potrebujete eliminovať nafúknuté bruško. Efekt je viditeľný bez rozdielu na množstvo tuku v oblasti bruška, avšak úmerne postave. FOTO MODELIEK NÁJDETE TU!

autor:  Nina Nová