×
Foto: EVA
#Video zóna

NOVÁ EVA je už v PREDAJI: Pribalená je aj kartička na HRIEŠNE DOBRÉ NÁKUPY!

×
Foto: EVA
#Video zóna

NOVÁ EVA je už v PREDAJI: Pribalená je aj kartička na HRIEŠNE DOBRÉ NÁKUPY!

dnes 9:25 Novembrové vydanie magazínu EVA je už v predaji! Ide o špeciálne číslo, ktoré sa snaží spájať. Pretože aj keď sme všetky rôzne, máme toho veľa spoločného! Na čo všetko sa môžete tešiť?

PLANÉTA ŽIEN! Tak sa volá téma novembrovej Evy, ktorú od pondelka 11. októbra zoženiete v každom stánku. Pribalená je aj kartička, vďaka ktorej sa dostanete ku kupónom na Hriešne dobré nákupy! Tešíte sa? My VEĽMI!

Novembrová EVA
Zdroj: EVA

Na titulke žiaria Lucka Hablovičová, Baša Števulová, Jasmína Taty, Tamara Kramár, Mirka Danielová, Terezka Bizíková, Lucia Huong Šimeková, Lina Mayer a Milina Hucková. Vo videu nižšie si môžete pozrieť, ako to vyzeralo na fotení!

V novembrovej EVE SA učíme od žien iných národností, spoznávame ich kultúru, príbehy, učíme sa rozšíriť si obzory. Nová EVA vám predstaví vychytených stylistov Holywoodskych hviezd, fenomén pansexuality aj generáciu QUIT. Inšpirujeme sa Taliankami, Francúzskami, Austrálčankami aj Brazílkami, porovnáme svoj život so ženami v Afganistane a v rozhovore povieme niečo o projekte OMAMA a opíšeme život žien v segregovaných komunitách.

Novembrová EVA
Zdroj: EVA

V beauty povieme viac o ženách, ktoré zmenili svet krásy, LED terapii aj najlepších pleťových olejoch a včelých produktoch.

Baša Števulová
Zdroj: EVA
autor:  LD