Foto: Instagram
#Krása

Ivanka Gáborík prezradila, čomu vďačí za štíhle krivky: TOTO naozaj zaberá!

11.10. 2021 23:50 Krásna influencerka je mama malej Belly a každý deň s ňou je novým dobrodružstvom. Aj keď má okolo nej zaručene dostatok pohybu, za jej postavou je ešte niečo viac.

Aj vďaka profesionálnemu tancu sa Ivana môže pochváliť super postavičkou a čokoľvek si oblečie, vyzerá v tom dobre. Dôkazom toho je jej jesenný outfit, ktorým ohúrila všetky Slovenky.

Jesenný outfit Ivany Gáborík ohúril Slovenky
Zdroj: Instagram / @iversanns

Aj keď Ivana už netancuje, na pohyb nezanevrela. Stále sa snaží udržiavať vo forme. Manželka bývalého hokejistu poctivo cvičí jógu počas celého roka. „Medzi moje najobľúbenejšie typy jogy patrí vinyasa flow (dynamická forma, kde je dôležitá synchronizácia pohybu so správnym dýchaním), ktorú som niekoľko rokov cvičila v L. A.,“ hovorí kráska, ktorá má aj inštruktorský certifikát.

Tak ako väčšina ľudí, aj Ivanka je milovníčkou kávy, ktorú si neodpustí ani na dovolenke. Rovnako však vie, aká dôležitá je hydratácia a výživa, a tak si pravidelne dopraje kolagén na podporu vlasov, nechtov aj pokožky. Fotky Ivany nájdete v našej galérii TU.

Video