Foto: instagram
#Móda

Módna ikona Negin Mirsalehi: Vybrali sme jej najkrajšie outfity!

Foto: instagram
#Móda

Módna ikona Negin Mirsalehi: Vybrali sme jej najkrajšie outfity!

2.8. 17:00 Podmanila si svet módy a aktuálne ju na Instagrame sleduje viac než 6 miliónov fanúšikov. Reč je o holandskej influencerke a podnikateľke Negin Mirsalehi, ktorá má 32 rokov. Jej osobitý štýl, krásne vlasy a priateľská povaha je presne to, prečo ju milujeme! Vybrali sme pre vás jej najlepšie outfity, ktorými sa môžete inšpirovať.

Negin študovala marketing na univerzite v Amsterdame a počas toho, ako písala záverečnú prácu jej kamoška navrhla, aby si založila Instagram. "Prečo? Veď mám Facebook," povedala kráska, ktorá netušila, akú slávu jej sociálne siete prinesú. Za pár rokov si ju obľúbili milióny žien po celom svete. Jej vlasy a štýl obliekania je priam ikonický a my sme sa preto rozhodli, že vám ukážeme tie najlepšie outfity, ktoré Negin posledné mesiace predviedla.

Takto sa Holanďanka obliekla na otváračku nového Gucci obchodu v Amsterdame. Zelená farba je toto leto nesmierne chic a my tento look zbožňujeme!

Negin na otváraní nového Gucci obchodu v Amsterdame,
Zdroj: instagram / @neginmirsalehi

Negin miluje cestovanie a každé leto trávi niekoľko týždňov na Ibize či v Taliansku. Tento rok sa jej dokonca splnil sen a na dovolenke ju požiadal o ruku jej dlhoročný priateľ Maurits!

Kráska má kvôli častým dovolenkám v šatníku desiatky plaviek, ktoré strieda. Obľubuje značky Leslie Amon či stránku Revolve, s ktorou spolupracuje už niekoľko rokov. Toto sú tie najkrajšie bikiny, ktoré toto leto predviedla! Čo na ne hovoríte?

Negin v Portofine ohúrila dokonalou postavou aj štýlovými plavkami!
Zdroj: instagram
Negin na dovolenke v Taliansku predviedla plavky, ktoré vyrazili dych.
Zdroj: instagram / @neginmirsalehi
Negin má na tejto fotke štvrť milióna lajkov. Nečudujeme sa!
Zdroj: instagram / @neginmirsalehi