Foto: Instagram K. P.
#Ľudia

Speváčka Kristína prisahá na TENTO nápoj: Viete, čo všetko dokáže s vašim telom?

1.11. 2021 6:00 Speváčka Kristína Peláková sa tento rok stala maminou a ako každá žena po pôrode, aj ona sa snaží žiť čo najzdravšie. Prezradila, aký nápoj pije takmer každý deň, pretože má na ňu blahodarné účinky!

Len málokto by tipoval, že Kristína má 33 rokov a pred pár mesiacmi priviedla na svet synčeka Radoslava. Ako to robí, že vyzerá tak úžasne? "Dnes ráno ma pri miešaní môjho obľúbeného nápoja z jačmeňa, ktorý pijem už niekoľko rokov napadlo, že to tu s Vami zazdieľam ako zdravý tip odo mňa. Pripravujem si ho takmer každý deň, pretože má na mňa veľmi blahodarné účinky a zakaždým ulahodí môjmu žalúdku. Tak taká mala inšpirácia odo mňa," povedala Kristína.

Kristína pije takmer každý deň nápoj z jačmeňa.
Zdroj: instagram / @kristinapelakova

Viaceré fanúšičky speváčke napísali, že aj ony tento nápoj pijú a rovnako naň nedajú dopustiť. Iné ho zas chcú vďaka jej odporúčaniu vyskúšať. "Tak už konečne vieme, prečo si taká krásna! Ďakujem, určite to vyskúšam," uviedla jedna žena pod Kristíninou fotkou s nápojom.

Kristína vyzerá dva mesiace po pôrode skutočne úžasne!
Zdroj: instagram / @kristinapelakova

Aké sú skutočné účinky jačmeňa? Pomáha telu získať potrebné živiny, posilňuje organizmus a zvyšuje vitalitu. Má aj antioxidačné účinky, čo potvrdili viaceré zahraničné štúdie. Znamená to, že spomaľuje predčasné starnutie. Jačmeň sľubuje aj zlepšenie trávenia, zníženie hladiny cukru v krvi aj cholesterolu. Takisto je vynikajúcim zdrojom vlákniny. Pozor však na to, že nechutí zrovna najlepšie! Vyskúšate ho?

VIAC FOTIEK KRISTÍNY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.