Foto: Instagram/ @adriana_polakova
#Ľudia

Adriana Poláková je po vážnej operácii: Ako sa cíti?!

Foto: Instagram/ @adriana_polakova
#Ľudia

Adriana Poláková je po vážnej operácii: Ako sa cíti?!

2.8. 10:00 Moderátorka Adriana Poláková skončila po šestnástich rokoch v Teleráne a presťahovala sa za svojim priateľom do Rakúska. Na svojom Instagrame ukázala ich rozprávkové bývanie, no vyzerá to tak, že nie všetko je v ich živote také ružové, ako sa zdá byť na sociálnych sieťach.

Adriana pôsobí ako človek, ktorý má energie a dobrej nálady na rozdávanie. So svojimi fanúšikmi sa neustále delí o vysmiate fotky a krásne zábery z nového rakúskeho bývania. Takmer nikto preto netušil, že si prechádza tažkým životným obdobím. "Keď som oznámila svoj odchod z Telerána, ani vo sne by mi nenapadlo, čo ma čaká. Pár dní pred posledným vysielaním som vedela, že ma čaká vážnejšia operácia. Vedela to len malá hŕstka ľudí, pretože rozruch okolo mňa bol a aj je zbytočne veľký a každý hospitalizovaný chce pokoj, ktorý je pre rekonvalescenciu nevyhnutný. Preto tie tajnosti," vysvetlila dlhoročná moderátorka pre Markízu.

Adriana Poláková sa poďakovala svojim fanúšikom za ich podporu a pochopenie.
Zdroj: instagram / @adriana_polakova

Adriana je už z nemocnice doma, potrebuje však istý čas pokoj a kľud.  Hneď, ako jej to zdravotný stav dovolí, sa chce vrátiť do Telerána ako hosť. "Hneď ako mi to zdravotný stav dovolí, sa vidíme. Lebo za tých 16 rokov vo výbornom kolektíve môžem povedať, že sa z mojich kolegov stala moja rodina. Budem však potrebovať ešte pokoj, tak sa nezľaknite, ak ma na sociálnych sieťach nebudete môcť istý čas sledovať. Ja sa však vrátim," dodala Poláková, ktorá nestráca optimizmus. K svojmu zdravotnému stavu sa viac vyjadrovať nechce. Známe je len to, že ešte nie je úplne zdravá.

Na Instagrame sleduje Adrianu 100-tisíc ľudí, ktorým sa poďakovala sa ich pochopenie a podporu. Stovky fanúšikov jej napísali, aby sa čo najskôr uzdravila a nestrácala svoj optimizmus. Na Adrianu myslia aj viaceré kamarátky zo šoubiznisu. "Drž sa, milá," napísala jej herečka Kristína Tormová.

FOTKY ADRIANY, JEJ PRIATEĽA A ICH NOVÉHO BÝVANIA NÁJDETE TU!