Foto: Archív
#Móda

Luxusný trendy outfit FENDI čaká iba na vás! Vydražte si ho za super cenu!

18.5. 10:33 Talianska módna značka, ktorej doménou je luxusné oblečenie, okuliare a doplnky, je snom každej trendseterky. Buďte in a vydražte si bombastický FENDI outfit!

Značku obľubujú známe tváre i influenceri na celom svete. Známe dvojité F, ktoré navrhol Karl Lagerfeld, je znakom luxusu, kvality a jedinečnosti. Pri ich modeloch a produktoch si môžete byť isté, že zaujmú pri každej príležitosti a s kolekciou Fendi Mania oslovujú aj mladú generáciu.

Nová kolekcia Fendi Mania je dôkazom, že značka nemá problém parodovať samu seba, tak ako to predtým urobili Gucci či Vetements.
Zdroj: Archív

Streetwear kolekcia


Keď talianska značka vypustila do ulíc kapsulovú kolekciu Fendi Mania, bol to zásah do čierneho. Aj do sveta streetwear a unisex módy. Všetko sa to začalo obyčajným vtipom. Spustil ho škótsky digitálny umelec Hey Reilly, ktorý sa preslávil tým, že sa na Instagrame hral s logami. A keď len tak spojil Fendi a Fila, vznikla špeciálna kapsulová kolekcia Fendi Mania, ktorá je mixom loga známej športovej značky a talianskej klasiky.

Video