×
#Móda

Agent s povolením zvádzať: Hriešne zvodné plavky Mazzy Agent Provocateur môžu byť vaše!

×
#Móda

Agent s povolením zvádzať: Hriešne zvodné plavky Mazzy Agent Provocateur môžu byť vaše!

12.5. 15:21 Ikonická britská značka luxusnej bielizne Agent Provocateur dráždi fantáziu, podčiarkne sexepíl a pošteklí zmysly. Hriešny kúsok stvorený do horúceho leta z vás spraví bohyňu každej pláže!

Od ženy pre ženy

Bývalá modelka Serena Rees mala dosť nudnej ženskej bielizne. Chcela niečo iné, zvodné, ženské, sexi, čo podporí sebavedomie každej ženy a rozvášní každého muža. V roku 1994 tak so svojím vtedajším manželom Josephom Corrém (mimochodom ide o syna extravagantnej návrhárky Vivienne Westwood a bývalého manažéra skupiny Sex Pistols, Malcolma McLarena) otvorili butik v londýnskej štvrti Soho. Hoci sa Serena snažila zohnať kvalitné a štýlové kúsky, len málo zodpovedalo jej predstavám. Podľa nej mala móda provokovať a vyvolať nejaké emócie. Preto sa manželia rozhodli navrhnúť vlastnú líniu, ktorú nazvali Agent Provocateur. Sexi bielizeň mala úspech a dnes má viac ako 40 butikov po celom svete.

Nezabudnuteľná Kylie Minogue

V roku 2007 sa manželia rozišli a značku predali. V roku 2010 sa kreatívnou riaditeľkou stala Sarah Shotton, ktorá začínala v butiku v roku 1999. Sarah vniesla do firmy nový vietor, rada experimentuje a používa čipku iným ako tradičným spôsobom. Jej modely podčiarkujú krásu žien bez ohľadu na vek a krivky. Jej kolekcie sú zvodné, luxusné a zľahka nemravné. Reklamy na produkty sú často kontroverzné a sexi kúsky prezentujú aj slávne krásky. Nezabudnuteľná je reklama z roku 2001 v hlavnej úlohe s Kylie Minogue. Speváčka dráždi predstavivosť v sexi bielizni, keď vystrája na umelom býkovi a v závere scény predstiera orgazmus. V odvážnych kúskoch sa neskôr predviedli aj Christina Aguilera, Carmen Electra, Paris Hilton, Kate Moss či Naomi Campbell. Pokračovanie na ďalšej strane.

Naomi Campbell ako modelka pre značku Agent Provocateur
Zdroj: Profimedia