×
#Móda

30-dňová výzva: Zamakaj na sexi krivkách! Ešte stíhate!

25.6. 7:06 Koľko sa toho dá zmeniť za mesiac? Verte tomu, že veľa. Takže baby, nastaviť kalendár, pripraviť playlist ideme na to! Odmenou vám budú nielen pevnejšie krivky, ale aj radosť prekonania samej seba.

Ak chcete ešte pred plavkovou sezónou trochu oprášiť kondičku, výzvy sú pre vás ako stvorené. Stiahnite si aplikáciu podľa vlastného výberu a smartfón vás bude navigovať. Alebo sa inšpirujte na sociálnych sieťach. Všetky fungujú na báze mesiaca, takže či už túžite po pevnom zadku, alebo krásnych brušných svaloch, je to len na vás. Na výber sú napríklad plankové, drepové, sklápačkové alebo také, ktoré vás každý deň prevedú inou fit aktivitou. Výhodou „challengov“ v aplikáciách je, že prihliadajú aj na vašu kondíciu, stačí si navoliť presne podľa toho, ako sa cítite a v akej ste forme.

Ako schudnúť? Poradíme vám.
Zdroj: Shutterstock

Hrajte sa

Pamätáte, ako ste kedysi strávili celé popoludnie so švihadlom alebo lezením po stromoch? Schovávačky a naháňačky nikto nevnímal ako hroznú drinu, pri ktorej sa zapotí a zadychčí, ale ako super zábavu s kamošmi z ulice. Poučte sa z  minulosti a zvoľte si akýkoľvek pohyb, ktorý vám prinesie príjemný adrenalín a navyše vyformuje sexi svaly do leta. Napríklad? Zožeňte si švihadlo a trénujte na ňom odušu. Je to makačka, ale tie lýtka, ktoré vám pomôže skákanie cez švihadlo získať, budú stáť za to! Ak máte blízko domova outdoorové fitnes, či už v parku, alebo na ihrisku, neváhajte a vyskúšajte ho. Alebo si choďte zabehať so psíkom. Hlavne sa bavte!

Video