×
#Ľudia

Známy moderátor ponížil Kocianovú: Nebola dostatočne PEKNÁ?!

22.6. 2022 6:33 Jediná slovenská modelka, ktorá bola na prehliadke Victoria´s Secret sa stretla s konfrontáciou zo strany muža!

Známa Slovenka prezradila v relácii Diskusný klub Startitup možno viac, než chcela. Či už hovoríme o drogách v modelingovom biznise či mýty o strave v živote manekýn. „Ja si myslím, že viac drog než v modelingu je na uliciach,” prezradila Michaela o tabuizovanej téme, pritom uviedla, že modelky by nemali energiu na dlhé castingové dni ak by noci "prežúrovali".

Modelka Michaela Kocianová.
Zdroj: Instagram michaelakocianova

Otvorene hovorila aj o jej živote mimo modelingové móla, kedy nechodí nonstop upravená na 100%, ale má oblečené len to, v čom sa cíti pohodlne: "Mňa keby stretnete na ulici, tak som určite v legínach alebo teplákoch. Nemaľujem sa skoro nikdy," smeje sa topmodelka. Avšak takýto životný štýl nevyhovuje každému, osobne sa s tým stretla aj Michaela.

"Mala som raz partnera, ktorý mi povedal, že mala by si ísť k make-up artistovi a kaderníkovi pred tým ako pôjdeme na večeru. Však aby si bola krásna predsa, no nie?" Na čo mu blondínka odvetila: "Kamarát počúvaj ma, to je moja práca. Zhodou okolností bol moderátor, tak som mu povedala, že ja tiež od teba nechcem, aby si mi odmoderoval jedálny lístok," hovorí už so smiechom na perách.

FOTO, KTORÝ MODERÁTOR JEJ TO PRAVDEPODOBNE POVEDAL, NÁJDETE V GALÉRII TU!