×
Foto: Archív
#Ľudia

Robo Jakab vyhral súťaž o NAJVTIPNEJŠIU fotku na Deň otcov: Zaručene vás POBAVÍ!

25.6. 2022 10:59 Robo Jakab a jeho rodinka sa nezaprie. Humor majú všetci v krvi.

Robo tvorí pár s hereckou kolegyňou Aničkou Rakovskou, ktorú si vzal za manželku pred štyrmi rokmi. Radosť im robia dcérka Agnes a syn Ondrej, ktorý sa narodil v januári. "Mužská populácia sa navýšila o ďalšieho chlapa. Dorovnali sme stavy v rodine. Vitaj, Ondrej Jakab," pochválil sa herec na Instagrame, keď sa mu narodil synček. Rodinka si svoje súkromie stráži ako oko v hlave a na sociálnych sieťach ukazuje niečo skutočne len výnimočne. Herci však občas nechajú fanúšikov nazrieť do ich životov a vždy to stojí za to.

Manželia majú rozkošného Ondrejka.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CZZUDcCME9t/

Naposledy celý internet pobavili vtipnou vianočnou fotkou, ku ktorej Robo napísal: "Aj vám všetkým pekné a pokojné sviatky. Malá sa chcela odfotiť, nám sa veľmi nechcelo, ale čo neurobíš pre svoje dieťa." Na zábere však vidno, že dcérka plače a rozhodne sa fotiť nechcela práve ona. Podobne vtipná fotografia prišla v nedeľu na Deň otcov. VEĎ POZRITE TU. Vidieť, že s Robom nuda rozhodne nehrozí a to je len dobre! Rodinke prajeme veľa zdravia.

"Aj vam seckym pekne a pokojne sviatky🌲 malá sa chcela odfotiť, nám sa velmi nechcelo, ale co neurobis pre svoje dieťa🤓," napísal Robo k tejto vtipnej fotke.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CX689fgsT6D/