×
#Ľudia

Záhrada Zuzky Vačkovej je SNOM každej ženy: Krásna TERASA a toľko zelene!

23.9. 17:59 Vždy chcela dom a k nemu záhradu. Obľúbená herečka sa k svojmu snu prepracovala a teraz si ho užíva na maximum, píše Lepšie Bývanie.

Obľúbená herečka si užíva krásy svojho domova. Ani sa nečudujeme, keď sa spojí vkus a cit pre detail vznikajú zázračné veci. Podobne ako v prípade nového domu Zuzky Vačkovej. Síce v ňom býva už rok, stále je čo dolaďovať a my ženy s úpravami snáď nikdy neprestaneme.

Relax v kresle je obľúbenou časťou dňa.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CTUOLIUsSRA/

Záhrada je však Zuzkina vášeň, preto sa nie je čo čudovať, že vyzerá ako sen každej ženy. Príkladne sa o ňu stará a dnes si vychutnáva zaslúžené ovocie, a to doslova. Ako sama herečka priznáva, je z nej veľa neporiadku, ale stojí to za ten efekt. Vidieť môžete upravený trávnik, k tomu vysoké stromy, v čase kvitnutia aj nádhernú vistériu okolo strechy terasy.

Nemyslite si, že Zuzkina záhrada je využiteľná len cez leto. Herečka však záhradu i terasu využíva celoročne - nielenže tam oddychuje, ale aj cvičí a dokonca varí. Novinkou je aj bazén, v ktorom si spríjemňovala teplé letné dni s rodinou. FOTO ZÁHRADY ZUZKY VAČKOVEJ NÁJDETE V GALÉRII TU!

Video