×
#Ľudia

UF! Nela Slováková oslavovala narodeniny v DUBAJI: V TOMTO by medzi ľudí vyšla máloktorá žena

8.3. 22:44 Influencerka a podnikateľka Nela Slováková sa pri príležitosti 33. narodenín poriadne buchla po vačku.

Partiu kamošiek totiž pozvala do Dubaja, kde to roztočili vo veľkom štýle. "Niekoľkodňová dovolenka v Dubaji s mojimi kráskami. Neskutočne rada som vás pozvala a neľutujem jediného utrateného eura. Doma budem na chlebe s maslom,“ zažartovala blond oslávenkyňa. Nela prežila svoj narodeninový deň odetá len do mega odvážnych bikín a predvádzala postavu snov. Priamo z dubajského plážového klubu poslala poďakovanie svojmu fitnes trénerovi. "Panebože, my sme slušne zamakali. Vďaka, že som sa vďaka našim tréningom cítila ako naprostá kráľovná celého klubu,“ odkázala Nela.

Influencerka si život užíva plnými dúškami.
Zdroj: Instagram/nelaslovakova

Tá zjavne nechcela vypracované telo zakrývať a v plavkách, ktoré pozostávali prakticky len z pár pásikov, žúrovala až do západu slnku.
Na párty fotkách tak bije jej obnažené telo do očí, keďže väčšina ľudí naokolo už bola normálne odetá. "Som jediná, komu pripadá zvláštne, že sú tam ostatné kamarátky normálne oblečené a Nela je tam jediná plavkách?“ spýtala sa jedna komentujúca, s ktorou sa stotožnilo vyše 100 ďalších ľudí. Oslávenkyňa si však určite z podobných pripomienok vrásky nerobí, V EROTICKÝCH PLAVKÁCH NA NEJ MUSEL NECHAŤ OČI KAŽDÝ, POZRITE SI FOTKY!

Video