×
#Ľudia

SuperStarista Jozef († 33) ZOMREL: Mama ani sestra si to nevedia VYSVETLIŤ!

9.3. 14:02 Mal iba 33 rokov. Na sociálnej sieti sa objavil tesne pred smrťou záhadný status..

Ako uvádza Nový Čas, na facebookovom profile bývalého superstaristu Jozefa Rakytu (†33) sa objavil záhadný status, z ktorého idú zimomriavky: "Radšej sa zabijem sám, ako by to mali spraviť iní..," a následne sa poďakoval blízkym kamarátom. Podľa všetkého si následne zobral život. Pod statusom sa začali hromadiť šokované reakcie ľudí a vyjadrenia úprimnej sústrasti. Obrovská tragédia zasiahla najmä Jozefovu rodinu.

"Joyko, toto si nám nemal urobiť, len tak odísť, veď sme Ťa tak veľmi všetci ľúbili," napísala zronená mama na sociálnej sieti. "Joyko nie, nie ty... To nemôže byť pravda... Preco? Radšej si mal ísť na ten vysnívaný opustený ostrov...," napísala zas sestra Veronika.

Solárium v Prievidzi, v ktorom Jozef pracoval, zverejnilo na svojom Instagrame smútočný príspevok s jeho fotografiou a zapálenou sviečkou. Rodine a blízkym vyjadrujeme úprimnú sústrasť. Jozefa si môžete pamätať zo semifinále tretej série Slovensko hľadá Superstar, kde pôsobil veľmi vyrovnane a veselo. AKTUÁLNE FOTKY, ALE AJ Z ČIAS SUPERSTAR SI POZRITE TU!

Zdroj: Wanda.sk

Video