×
#Ľudia

TAJNÁ svadba: Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová sú manželia! Kde sa vzali?

20.9. 10:40 Opäť do toho praštil. Necelé dva roky od rozchodu s modelkou a bývalou misskou Taťánou Kuchařovou (35) sa hudobník Ondřej Brzobohatý (40) znova oženil. Jeho vyvolenou sa stala snúbenica, televízna moderátorka Daniela Písařovicová (44).

Brzobohatý bol v minulosti ženatý už dvakrát. Jeho prvou manželkou bola produkčná Johana Indráková, tou druhou bola známa modelka a exmisska Taťána Kuchařová, s ktorou si od rozchodu nevedia prísť na meno, píše Plus JEDEN DEŇ. Rozvod prebehol v marci 2022. Medzičasom už randil so staršou moderátorkou Danielou Písařovicovou. V júni tohto roka Ondřej pokľakol na dovolenke na Maldivách a Daniela povedala áno.

No a necelé štyri mesiace na to sa dvojica zosobášila. Z celebritného páru sa tak stali manželia. Nešlo vraj však o žiadnu pompéznu svadbu. „Svadobného obradu sa zúčastnila len rodina a najbližší priatelia," uviedli pre TV Prima novomanželia. Viac detailov zatiaľ známych nie je. Novomanželom srdečne blahoželáme. FOTO DANIELY A ONDREJA NÁJDETE V GALÉRII TU!

Ondřej Brzobohatý s jeho láskou.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cr5_VfsrXSQ/