×
Foto: EMIL VAŠKO
#Ľudia

Studenkovej dcéra Simona: Podobu so známou mamou nezaprie! Takto vyzerá dnes

13.5. 9:10 Vzťah Zdeny a jej dcéry Simony nie je zrovna najláskavejší, no nejaké gény po matke podedila!

Zdenka Studenková a Stanislav Párnicky tvorili pár 14 rokov.
Zdroj: archiv

Dcéra Zdeny Studenkovej, Simona, si momentálne prechádza ťažkými chvíľkami. Iba dva týždne pred jeho narodeninami, prišla o známeho otca, režiséra Stanislava Párnického (†77). Od rozvodu svojich rodičov v roku 1993 má naštrbené vzťahy s matkou Zdenou, píše Plus JEDEN DEŇ.

Zdena Studenková
Zdroj: archív NMH

Proti ich vzťahu s Braňom Kostkom sa búrila aj Studenkovej dcéra Simona. „Mala som vtedy 39 a Branko 22. Pre okolie to bolo príšerné a nepredstaviteľné. Aj moja mama zaujala postoj ‚buď on alebo ja‛,” priznala kedysi Studenková pre magazín iDnes.cz a dodala: "Myslím si, že som jej to dala vyžrať. Nebola som schopná ústupku. Hovorila som si, prečo sa mám vzdať niečoho, čo teraz bytostne potrebujem, keď ona raz bude z domu preč. Kvôli čomu to mám urobiť?"

Zdena Studenková
Zdroj: Instagram

Simona, ktorá sa mimochodom v minulosti venovala výrobe šperkov, nesúhlasila s rozvodom rodičov a odvtedy sú ich vzťahy na bode mrazu. Keď išli s Párnickým od seba, povedala jej, že ju miluje, ale od nikoho a ani od nej si nenechá ničiť život. „Ja som sa nikdy nezverovala mojej mame, moja dcéra sa nezveruje mne. Aj ma to mrzí, ale čo už, je to tak,“ priznala kedysi Studenková.

Simona je známa tým, že sa v spoločnosti neukazuje. Na svoju známu mamu sa vôbec nepodobá, preto by sa mohlo stať, že pri pohľade na ňu by ju hocikto prehliadol. Naposledy bola medializovaná, keď sa ukázala na pohrebe svojej babky, Gertrúdy Studenkovej, v roku 2017. Svojím výzorom vtedy prekvapila, dnes je z nej už štyridsiatnička. FOTO SIMONY NÁJDETE V GALÉRII TU!