×
#Ľudia

Z topmodelky aj speváčky sú náhle slobodné MAMY! Rozchod s otcami ich detí, sú ešte maličké

7.5. 18:11 Dvom svetoznámym ženám skrachovali vzťahy, obe sa pritom v posledných rokoch stali prvýkrát mamami.

Prvou z nich je speváčka Halsey. Spisovateľa a producenta Aleva Aydina spoznala už pred rokmi, práve on mal totiž nakrútiť film o jej živote. Speváčka však ich vzťah priznala až v januári 2021 a to rovno spolu s fotkou svojho tehotenského bruška! "Keď nám hviezdy zapriali, náš vzťah prerástol v romantický a bolo to úplne jasné. Obaja sme si vraveli: "Panebože! Veď ty si ten človek, s ktorým si mám založiť rodinu“,“ porozprávala Halsey časopisu Allure.

Syn Ender sa narodil v júli 2022, na Valentína tohto roka si ešte speváčka a producent vyznávali lásku. "Moja sladká valentínka, ľúbim ťa,“ odkázal Alev cez Instagram Halsey a tá taktiež zverejnila ich zamilovanú fotku. Koncom apríla však vysvitlo, že rodičia malého Endera šli od seba. Zdroj magazínu People povedal, že "rozchod bol vzájomný“ a že speváčka s Alevom hľadajú čo najlepší spôsob, ako sa naďalej spoločne podieľať na výchove syna.

Halsey s vtedy ročným synom Enderom.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CgAj-JYJK_3/

Vzťah v apríli skrachoval aj ďalšej slávnej mamičke malého dieťaťa, modelke Toni Garrn, ktorá sa preslávila aj chodením s Leom DiCapriom. Nakoniec však povedala áno inému hercovi. S Alexom Pettyferom, známym z filmu Magic Mike, začali chodiť v roku 2018. Ako píše People, oficiálna svadba sa konala v roku 2020 v Nemecku, no následne si zaľúbenci vymenili sľuby pred rodinou a priateľmi počas ceremoniálu pri mori v Grécku. "Včerajšok bol ako ten najkrajší sen,“ tešila sa Toni.

V júli 2021 porodila Alexovi dcérku, ktorá dostala meno Luca Malaika. Rodičom dievčatka však manželstvo nevydržalo. "Alex a ja sme spravili veľmi ťažké rozhodnutie rozviesť sa. Budeme pokračovať v našom vzťahu ako priatelia a spolu vyhovávať našeho anjelika Lucu. Prosím, rešpektuje naše súkromie v tomto ťažkom období,“ zverila modelka priaznivcom cez sociálnu sieť. FOTO HALSEY A TONI GARN S OTCAMI ICH DETÍ V GALÉRII.