×
#Ľudia

Dusno medzi kráskami z Ruže pre nevestu! TOTO si museli Tereza a Bejba po šou vysvetľovať

8.5. 20:22 Tereza Kosecová odhalila pikošky z markizáckej reality šou Ruža pre nevestu.

Terka na televíznych obrazovkách ešte stále bojuje o srdce Tomáša Tarra a dostala sa medzi jeho päť favoritiek. V realite je z tureckej vily už dávnejšie vonku a teraz poskytla rozhovor pre podcast Taký je život. Prekvapila priznaním, že rovnako ako jej kamarátka Petrana, aj ona sa pôvodne hlásila do druhej série reality šou Love Island. "Už som bola nafotená, všetko, ale potom sa mi prestali ozývať, tak som pochopila, že nič,“ porozprávala s tým, že ju Markíza napokon oslovila do Ruže pre nevestu. Ďalšou zaujímavosťou bolo, že dievčatá z romantickej šou mali k dispozícii psychológa Aleša Bednaříka známeho zo Svadby na prvý pohľad.

"Ja som tam s ním trávila každý deň. Keby tam nebol, neviem, čo tam robím. Robila mi problém cukrovka aj psychika, potom som tam už veľa plakala,“ priznala Tereza. Niektoré nádejné nevesty sa podľa nej inak prezentovali pred kamerami a inak, keď sa vypli. "Niektoré baby boli úplne iné, úplné herečky,“ zaspomínala Tereza a ako príklad uviedla Niki. Počas šou ju veľmi trápilo, ako ju ostatné dievčatá nerešpektovali a až pri pozeraní šou v televízii si potvrdila, ako veľmi. "Mňa tie baby nebrali ako konkurenciu, ja som pre nich bola že nič. Bea dokonca povedala na kameru, že jej sa dá smiať, keď si predstaví, že sa bozkávam s Tomášom,“ porozprávala vážne tmavovláska s tým, že sa jej dievčatá smiali aj vtedy, keď prišla z rande.

Ruža pre nevestu
Zdroj: TV Markíza

Tereza túto časť rozhovoru vypichla aj na svojom Instagrame. "Toto ma emočne zasiahlo!“ priznala. Na jej vyjadrenia sa rozhodla reagovať aj Beáta Rusnáková alias Bejba, ktorej slová sa Terezy dotkli. "Škoda, že to nebolo myslené absolútne v zlom. Ale je to na každom, ako to prijme. Ja som sa tam smiala aj sama na sebe. A prišlo mi vtipné celkovo, keď sa Tomáš bozkával so všetkými babami,“ snažila sa obhájiť Bea. "Ale mrzí ma moc, ak ťa to zasiahlo,“ vyjadrila sa bývalá účastníčka Farmy. Dodala, že s Terkou sú zadobre a keď sú dvaja ľudia inteligentní, všetko sa dá vykomunikovať. AKTUÁLNE FOTKY TEREZY A BEJBY SI POZRITE V GALÉRII.